Promocja Rossmann 2 + 2 gratis na MAJ 2018 – jakie produkty?

Całkiem niedawno zakończyła się najbardziej pożądana promocja w Rossmannie czyli wyprzedaż -55% na kolorówkę, a już niebawem rusza kolejna ciekawa akcja. Tym razem odbędzie się ona w dobrze Wam znanym systemie promocji Rossmann 2 + 2 gratis. Jakie kosmetyki będą brały udział w tej akcji promocyjnej?

promocja rossmann na maj 2018 

Rossmann promocja maj 2018

Promocja 2 + 2 gratis w Rossmannie będzie trwała od 18 do 28 maja 2018. W tej promocji biorą kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Jakie dokładnie kosmetyki będzie można zakupić w ramach tej akcji? Dokładna lista kosmetyków podawana jest w regulaminie akcji, który to Rossmann udostępnia na stronie internetowej na kilka godzin przed rozpoczęciem się promocji 2+2 na kosmetyki do pielęgnacji. Z pewnością będzie można zakupić kremy do twarzy, żele do mycia twarzy, toniki, wszelkiego rodzaju produkty do demakijażu czy koncentraty zwane serum.

TOP 10: najlepszy podkład matujący

TOP 10: najlepszy rozświetlacz do twarzy

TOP 10 FAKTÓW: farbowanie włosów henną

TOP 10 FAKTÓW: koreańskie kosmetyki – czy warto?

Promocja Rossmann 2 + 2 gratis 

Aby móc skorzystać z promocji 2+2 gratis w Rossmannie w maju 2018, trzeba będzie wybrać 4 dowolne kosmetyki, które biorą udział w akcji. Oczywiście zawsze muszą to być różne kosmetyki, nie można wziąć czterech sztuk tego samego produktu (a szkoda, bo jak mamy jakiegoś faworyta, to można byłoby zrobić sobie niemałe zapasy). Kosmetyki muszą różnić kodem kreskowym lub numerem katalogowym w e-sklepie.

Moim zdaniem z pewnością warto skorzystać z promocji na maj 2 + 2 gratis w Rosmannie, wszak każda z nas używa różnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Mnie przekonuje to, że w Rosmmannie jest coraz więcej kosmetyków naturalnych, wegańskich, z prostym składem. To zachęca mnie do robienia zakupów w tej drogerii.

Zasady promocji w Rossmannie na maj 2018

  • Nie wiadomo jeszcze na 100%, ale zapewne promocja Rossmann maj 2018 dostępna będzie nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również i w sklepie internetowym
  • W promocji biorą udział kosmetyki do pielęgnacji twarzy
  • Promocja rusza 18 maja i skończy się 28 maja, albo w momencie wyczerpania się asortymentu (co chyba jeszcze się nie zdarzyło)
  • Najprawdopodobniej będzie trzeba posiadać na telefonie aplikację Klubu Rossmann, która uprawni do wzięcia udziału w promocji
  • Produkty z promocji muszą różnić się kodem kreskowym, ale mogą być jednego rodzaju na przykład ulubiony krem do twarzy w kilku różnych wersjach np. nawilżający i przeciwzmarszczkowy

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

promocja maj rossmann 2018

Promocja Rossmann 2 + 2 gratis na MAJ 2018

 

WARSZAWA – MAM DLA WAS ZAPROSZENIE!

ZAPRASZAM NA MOJE KREATYWNE WARSZTATY MOTYWACYJNE 19.05!

OFICJALNA STRONA WARSZTATÓW: wwww.warsztatymapamarzen.pl

 

Czy jest tu ktoś, kto chciałby przyspieszyć realizację swoich marzeń?

 

Mam na to patent, w 100% skuteczny, mnóstwo moich przyjaciół, znajomych, Uczestników moich Warsztatów potwierdza skuteczność działania Mapy Marzeń, afirmacji, siły słowa, myśli. Mam żywe dowody na to, że w ciągu kilku dni ludziom odmienia się całe życie.

Kreatywne Warsztaty Mapy Marzeń to wyjątkowo wartościowy sposób na to, aby zdobyć wszystko to, czego chcecie! Tysiące osób potwierdzających skuteczność tej metody nie może się mylić. Nauczę Was tego co zrobić, żeby spełniło się wszystko, o czym marzycie. Prowadzenie tego warsztatu to z kolei też spełnienie mojego kolejnego marzenia. 

Włącznie ze mną, gdzie opowiem Wam o realnych dowodach na skuteczność Mapy Marzeń, jak działa prawo przyciągania, jak skutecznie afirmować, czym jest List do Przyszłości. Dzięki tym sposobom wszystko spełnia się jedno po drugim. To naprawdę działa!

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FB: https://web.facebook.com/events/2119411071432688/

warsztaty mapa marzen

mapa marzeń

Kreatywne Warsztaty Tworzenia Mapy Marzeń, 19.05, WARSZAWA

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FB: https://web.facebook.com/events/2119411071432688/

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge