Zakupy w ZARA shop on-line – moja HOT 10

Już za 2 dni ZARA otwiera swój on-line shop. Jeszcze przed oficjalnym otwarciem mam okazję skorzystać z karty podarunkowej. Pomóżcie coś wybrać!

Sklep ZARA e-shop

Muszę przyznać, że wirtualny sklep ZARY  pierwsze wrażenie zrobił na mnie bardzo dobre. Wygląda w sumie jak typowy dobry sklep z ubraniami zagranicznej marki. Nawigacja po sklepie jest bardzo prosta i intuicyjna. Jeśli chodzi o asortyment, to mam wrażenie, że jest go trochę mało. Myślę, że w normalnym sklepie ZARA zwróciłabym uwagę na więcej rzeczy, ale to zapewne efekt tego, że wirtualnie nie mogę nic przymierzyć czy dotknąć, sprawdzić faktury itp. Jak wygląda model płatności – jeszcze nie wiem, gdyż póki co od 2 godzin przeglądam rzeczy i nie mogę się zdecydować, więc liczę na Waszą pomoc! Z poniższych rzeczy chcę wybrać maksymalnie 3. Na co postawić? Dodam, że chcę trochę dopłacić do tych 400 zł, ale nie więcej niż 200 zł.       ZARA ZARA ZARAZARA ZARA ZARA ZARA ZARA ZARA   ZARA

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Comments

  1. avatarJAsia says

    Wow!!!! Jestem pod wrażeniem. Super, że umieściłaś najnowszą kolekcję Zary. To jedna z moich ulubionych marek, aczkolwiek od pewnego czasu trochę zapomniana:) Dziękuję za przypomnienie!:) Zakochałam się w tych pistacjowych cudeńkach 🙂 No i spodnie też niczego sobie. Z tymi butami oraz jakąś dopasowaną bluzką, na przykład w kolorze szarym, stanowiłyby intrygującą całość :)))).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge