MOJE KSIĄŻKI

„Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali?”

Książka motywacyjna – premiera SIERPIEŃ 2017

jak rzucić wszystko i wyjechać na bali

www.jakrzucicwszystkoiwyjechacnabali.pl

20 rozdziałów, dzięki którym… w Twoim życiu zaczną dziać się “cuda”! 
 
Przepis znany ludziom, którzy odnieśli sukces, doszli do stabilności finansowej i wolności
 
W 20 rozdziałach znajdziesz wszystko to, co potrzebne jest do mentalnej przemiany i zrozumienia zasad odpowiedzialnych za sukces. Te zasady znają osoby, które przyciągają do siebie same dobre rzeczy, jedna po drugiej. Dołącz do nich!
 
Nie mylcie proszę tej książki z książką… podróżniczą! Choć w tytule jest malownicza wyspa Bali, znalazła się tam ona jedynie jako metafora. Wszak to właśnie wyspa Bali stała się synonimem szczęścia i dobrobytu. Książka „Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali?” to bardzo czytelny i łatwy w odbiorze poradnik. 
 
Polecany m.in przez Radio Chilli Zet, portal Obcasy.pl czy znanego blogera Volantification. Poświęcony m.in, sile prawa przyciągania, drodze do własnej wolności finansowej oraz sposobom, dzięki którym możemy odmienić życie na lepsze. To lektura obowiązkowa dla każdego, kto szuka motywacji i wsparcia w realizacji swoich celów.

„Wdrożenie tych wszystkich zasad sprawiło, że jestem osobą wolną, która robi to, co kocha, która nie jest ograniczona 8-godzinnym trybem pracy i 20 dniami urlopu na cały rok. Przebudzenie pozwoliło mi wyrwać się z machiny, która nie pozwala na czerpanie pełnej radości z życia, a która nakazuje bieg przez płotki bez możliwości wytchnienia i zatrzymania się.

Nie oznacza to, że spoczęłam na laurach, ponieważ cały czas pracuję nad tym, aby utrzymać obecną sytuację. Najważniejszym obszarem, który cały czas poznaję i rozwijam, jest świadomość. Świadomość siebie, swoich myśli, świadomość sensu istnienia. Pogłębianie świadomości jest kluczowe do tego, aby pewnie stąpać po ziemi i znać cel działań, którym poświęcamy swój cenny czas.”.

Joanna Szczepaniak, autorka książki

 

„PAMIĘTNIK MODOWEJ BLOGERKI”

Patronat medialny

 

na allegro

 

Pamiętnik Modowej Blogerki” to oparta na faktach historia dziewczyny, która od kilku lat prowadzi swojego bloga o modzie, pracuje w agencji modowej, studiuje projektowanie ubioru i całe jej życie kręci się wokół świata fashion. Świat mody za swą barwną dekoracją kryje też niestety wiele smutnych historii, a bohaterka pamiętnika stała się prawdziwą “fashion victim” w dosłownym tego słowa znaczeniu.

 

Świat mody jest pełen piękna, luksusu i wspaniałych wspaniałości. Świat mody jest też wyjątkowo brutalny, niczym modliszka pożera swych wyznawców. Światy mody jest w rękach kreatorów mody i kreatorów rzeczywistości. Świat mody coraz częściej jest też w rękach konsumentów i jest istotnym elementem społeczeństwa konsumpcyjnego. Widząc jedynie blaski, nie cienie, lgną do niego wciąż nowe pokolenia wyznawczyń mody, fashionistek, trendsetterek, ofiar mody w końcu. Taką fashion victim jest (staje się z czasem!) bohaterka „Pamiętnika modowej blogerki” Joanny Szczepaniak, która przechodzi niemalże klasycznie wszystkie etapy choroby zwanej miłością do mody.”

 

Andrzej Kwaśniewski, modaija.pl

 

Okładka Pamiętnik Modowej Blogerki

 

 

Jak wygląda świat modowych blogerek „od kuchni”?

 

Jak wyglądała jej droga od momentu założenia bloga do stania się prawdziwą ofiarą mody?

 

Dlaczego wpadła w zakupoholizm?

 

Czy warto było rzucić chłopaka tylko z tego powodu, że nie był modny?

 

Oprawa: Miękka
Format:12.5×20.0cm
Ilość stron: 120
Wydanie:1
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-62495-15-3