MOJE KSIĄŻKI

"Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali?"

Książka motywacyjna - premiera SIERPIEŃ 2017

jak rzucić wszystko i wyjechać na bali

Polecana m.in przez Radio Chilli Zet, portal Obcasy.pl czy znanego blogera Volantification. To książka motywacyjna po której przeczytaniu mamy siłę, aby zacząć żyć na nowo i to na swoich zasadach. W 20 rozdziałach daje konkretne wskazówki, jak odmienić swoje myślenie, bo przecież wszelkie zmiany zachodzą najpierw w umyśle i to właśnie tam musimy dokonać metamorfozy. Potem będą już tylko działy się “cuda” w Twoim życiu. Zacznij od dziś!

100% motywacji od zaraz!

To NIE JEST książka podróżnicza!

– Chcesz coś zmienić, ale brakuje Ci motywacji do działania?

– Chcesz ruszyć ze swoim pomysłem na biznes?

– Chcesz uwolnić się od 8-godzinnej pracy?

– Chcesz zmienić nudną pracę na pracę marzeń?

– Chcesz przestać biec i wreszcie poczuć spokój i wolność?

Wyspa Bali jest jedynie metaforą wspaniałego życia bez zmartwień, nie mylcie więc tej książki z publikacją o tematyce podróżniczej. Ta wyjątkowa książka motywacyjna w 20 rozdziałach zawiera klucz, który może stać się bezcenną motywacją do działania i początkiem zmian na lepsze. Książka pokazuje, że możemy żyć tak, jak chcemy i osiągnąć to, co innym wydaje się być niemożliwe. Daje tak zwany "power" do działania i wskazuje, krok po kroku, drogę do wolności.

Poświęcona m.in, sile prawa przyciągania, drodze do własnej wolności finansowej oraz sposobom, dzięki którym możemy znacząco odmienić swoje życie na lepsze. To lektura obowiązkowa dla każdego, kto szuka motywacji i wsparcia w realizacji swoich celów.

„Wdrożenie tych wszystkich zasad sprawiło, że jestem osobą wolną, która robi to, co kocha, która nie jest ograniczona 8-godzinnym trybem pracy i 20 dniami urlopu na cały rok. Przebudzenie pozwoliło mi wyrwać się z machiny, która nie pozwala na czerpanie pełnej radości z życia, a która nakazuje bieg przez płotki bez możliwości wytchnienia i zatrzymania się. Nie oznacza to, że spoczęłam na laurach, ponieważ cały czas pracuję nad tym, aby utrzymać obecną sytuację. Najważniejszym obszarem, który cały czas poznaję i rozwijam, jest świadomość. Świadomość siebie, swoich myśli, świadomość sensu istnienia. Pogłębianie świadomości jest kluczowe do tego, aby pewnie stąpać po ziemi i znać cel działań, którym poświęcamy swój cenny czas.”.

Joanna Szczepaniak, autorka książki

 

Patronat medialny

 

 

"PAMIĘTNIK MODOWEJ BLOGERKI"

 

na allegro

 

Pamiętnik Modowej Blogerki” to oparta na faktach historia dziewczyny, która od kilku lat prowadzi swojego bloga o modzie, pracuje w agencji modowej, studiuje projektowanie ubioru i całe jej życie kręci się wokół świata fashion. Świat mody za swą barwną dekoracją kryje też niestety wiele smutnych historii, a bohaterka pamiętnika stała się prawdziwą “fashion victim” w dosłownym tego słowa znaczeniu.

 

Świat mody jest pełen piękna, luksusu i wspaniałych wspaniałości. Świat mody jest też wyjątkowo brutalny, niczym modliszka pożera swych wyznawców. Światy mody jest w rękach kreatorów mody i kreatorów rzeczywistości. Świat mody coraz częściej jest też w rękach konsumentów i jest istotnym elementem społeczeństwa konsumpcyjnego. Widząc jedynie blaski, nie cienie, lgną do niego wciąż nowe pokolenia wyznawczyń mody, fashionistek, trendsetterek, ofiar mody w końcu. Taką fashion victim jest (staje się z czasem!) bohaterka „Pamiętnika modowej blogerki” Joanny Szczepaniak, która przechodzi niemalże klasycznie wszystkie etapy choroby zwanej miłością do mody.”

 

Andrzej Kwaśniewski, modaija.pl

 

Okładka Pamiętnik Modowej Blogerki

 

 

Jak wygląda świat modowych blogerek „od kuchni”?

 

Jak wyglądała jej droga od momentu założenia bloga do stania się prawdziwą ofiarą mody?

 

Dlaczego wpadła w zakupoholizm?

 

Czy warto było rzucić chłopaka tylko z tego powodu, że nie był modny?

 

Oprawa: Miękka
Format:12.5x20.0cm
Ilość stron: 120
Wydanie:1
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-62495-15-3