Suszarka, która zamiast wysuszać… nawilża włosy! [HIT]

Współpraca reklamowa. Suszenie włosów to czynność, którą wykonujemy niemalże codziennie. Od kiedy mam suszarkę Panasonic, skończył się mój problem z przesuszonymi włosami. Nie ma cudów, gorące powietrze zawsze będzie wysuszać, no chyba że… trzymamy w rękach “nawilżającą” suszarkę Panasonic z technologią Nanoe™.

suszarka philips opinie

Suszarka Panasonic EH-NA65 z technologią Nanoe™

Uwielbiam takie nowiki ze świata beauty i technologii. Moim najnowszym odkryciem jest suszarka, która posiada funkcje nawilżania włosów, a po suszeniu włosy pozostają błyszczące oraz gładkie. Jak to możliwe? Stworzona i opatentowana przez Panasonic technologia Nanoe™ wytwarza nanocząsteczki wody, które przenikają w głąb włosa. Umieszczona we wnętrzu suszarki metalowa elektroda skupia wilgoć, a wysokie napięcie uwalnia nawilżające cząsteczki Nanoe™, które wnikają w głąb włosa. Po prostu genialne! Regularne stosowanie suszarki Panasonic z technologią Nanoe™ to zdrowe, sprężyste i pełne blasku włosy, przez które gładko przebiegają palce.

Ogromną różnicę pomiędzy zwykłymi suszarkami, a suszarką Panasonic z technologią Nanoe™ można zauważyć już od pierwszego suszenia. I nie jest to ani marketingowe zachwalanie, ani moja chęć zareklamowania czegoś w ramach współpracy, którą oczywiście mam z marką Panasonic. Autentycznie, tak rewelacyjnej suszarki jeszcze nie miałam. Nie sądziłam, że po suszeniu można mieć tak gładkie i błyszczące włosy. W życiu bym się nie spodziewała, że sama suszarka może zafundować taki właśnie efekt. Uważam, że absolutnie każda kobieta powinna mieć szansę chociażby wypróbowania takiej suszarki, aby poczuć i zrozumieć różnicę. I w końcu zapomnieć o efekcie przesuszonych włosów. 

Czarno-złoty model suszarki Panasonic nawilżającej włosy EH-NA65

“Nawilżająca” suszarka Panasonic z technologią Nanoe™

Muszę przyznać, że to bardzo sprytne, aby móc poprzez suszenie nawilżać włosy. Suszarka jest nieco większa głównie dlatego, aby w środku była odpowiednia przestrzeń do zbierania wilgoci. Generalnie wygląda to tak, że mechanizm suszarki absorbuje wilgoć, aby podczas suszenia tysiące maleńkich cząsteczek wody mogło nawilżać nasze włosy i zapobiegać efektowi przesuszenia. Według przeprowadzonych przez producenta badań, technologia Nanoe™ daje 1000 razy lepsze nawilżenie niż sama jonizacja. 

Dodatkowo, w suszarce zastosowano przycisk zimnego nadmuchu, który został umiejscowiony tuż nad ustawieniami prędkości i temperatury. Używanie naprzemiennie nadmuchu ciepłego oraz zimnego sprawia, że włosy są jeszcze lepiej nawilżone, jeszcze bardziej gładkie i lśniące. Po zakończeniu suszenia włosy nie są gorące. Co więcej, suszarka ta minimalizuje plątanie się włosów poprzez swoją budowę oraz wspominany wcześniej nawiew gorącego i zimnego powietrza naprzemiennie.

W pakiecie z suszarką otrzymujemy również końcówki dla włosów o specjalnych potrzebach. W zestawie znajdziesz 2 nasadki: koncentrator oraz dyfuzor dla kręconych włosów. Jednym słowem to kompletny zestaw do zadbania o piękno i kondycję naszych włosów.  Skuteczność technologii Nanoe™ potwierdzają badania przeprowadzone przez niemiecki Instytut Dermatologii Stosowanej proDERM, które udowodniły, że każde użycie suszarki EH-NA65 poprawia stan nawilżenia włosów.

Jestem pewna, że jak tylko jeden jedyny raz użyjecie tej “nawilżającej” suszarki, to nie zamienicie jej na żadną inną. Sprawdziłam na sobie, a jak widzicie, włosy mam bardzo długie, plączące się, wymagające i skłonne do przesuszenia. Nie wyobrażam sobie już wrócić do innej suszarki, a wierzcie mi, testowałam ich już całkiem sporo i mam dobre porównanie. “Nawilżająca” suszarka Panasonic EH-NA65 z technologią Nanoe™ absolutnie wygrywa na liście najlepszych suszarek. Gdybym miała kupić coś jakiejś kobiecie na prezent np. z okazji urodzin czy z okazji Dnia Mamy lub jakiejkolwiek innej okazji, zdecydowanie postawiłabym na taki praktyczny prezent jak ta suszarka. Byłabym pewna, że osoba obdarowana będzie w pełni z takiego podarunku zadowolona.

suszarka philips nano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge