O MNIE

Must Have Fashion to lifestyle’owy blog, który prowadzę już 15 lat. Jestem jedną z pierwszych modowych blogerek w Polsceautorką pierwszej książki o modowych blogerkach pt.: „Pamiętnik Modowej Blogerki”. Aktualnie mój serwis ewaluował w stronę szeroko pojętej tematyki lifestyle’owej. Posiadam działy takie jak Stylizacje, Kosmetyki, Testuję, Wnętrze, Podróże czy Mama i Dziecko. Zajmuje się również metamorfozami domów. 

Prestiżowe wydanie Fashion Book Poland dodało mnie do grona 15 najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce. Znalazłam się tam w towarzystwie m.in MaffashionCharlize-MysteryJemerced czy Radzka.

Zaufało mi wiele znanych brandów, takich jak m.in H&M, Zara, Tk Maxx, Starbucks, New Look, Timex, Panasonic, Lenovo, Lipton, IKEA i wielu innych. Doskonale znam specyfikę prowadzenia kampanii na blogu, dlatego każdą współpracę traktuję poważnie i profesjonalnie. Wszelkie materiały przygotowuję z dużą starannością.

Jestem cały czas otwarta na różne formy współpracy. Zapraszam do kontaktu!

Lokalizacja: Warszawa

Napisz do mnie | musthavefashion.pl@gmail.com

Odpisuję na wiadomości z reguły max. do 3h

Wystawiam FV

 

 

MOJA HISTORIA

Bloguję od ponad 15 lat i znam blogosferę od podszewki. Zaczynałam w czasach, kiedy blogerek była dosłownie garstka i znałyśmy się wszystkie nawzajem. Jeszcze wtedy nikt nie zdawał sobie sprawy z potęgi blogosfery oraz możliwości zarabiania na blogu. Każda z nas założyła swojego bloga kierując się czystą pasją i to było w tym wszystkim najpiękniejsze. Z sentymentem wspominam pierwsze wpisy na bloga, pierwsze sesje zdjęciowe oraz pierwsze blogerskie spotkania na kawę. 

Pisanie jest moją pasją od dzieciństwa i cieszy mnie fakt, że mogę się realizować pisząc bloga. Dlaczego moda? Ponieważ pomysł założenia swojego bloga powstał w czasach, gdy pracowałam w największym w Polsce showroomie modowym Aliganza Fashion Agency. Zajmowałam się marketingiem i to właśnie wtedy pierwszy raz spotkałam się z blogami modowymi. Aktualnie blog przerodził się w blog lifestyle’owy, ponieważ poruszam w nim różną tematykę, taką jak kosmetyki, podróże, wnętrza czy testowanie sprzętów lub hoteli.

Obecnie należę do wąskiego grona 4% blogerów, którzy żyją z bloga. Od wielu już lat mój blog pozwala mi na pełną wolność finansową i niezależność. Nie pracuje na etacie. Nie mam szefa. Wstaję, o której chcę i mam urlop kiedy chcę. Nie martwię się o wolne, pracować mogę wszędzie, w każdym zakątku świata. Robię to co kocham, mam z tego ogromną radość i pieniądze. Swoją wiedzą chętnie dzielę się z Czytelnikami, tworząc takie wpisy jak na przykład artykuł “Jak przekuć bloga w dochodowy biznes i klucz do wolności?“.

Oprócz bloga zajmuje się również motywacją, szkoleniami motywacyjnymi oraz pisaniem książek. Moją najnowszą publikacją jest książka motywacyjna “Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali?”. Jak piszą o mnie: “Autorka dwóch książek i organizatorka szkoleń motywacyjnych. Pracowała w wielu korporacjach, redakcjach i agencjach kreatywnych, ale dopiero praca na własny rachunek stała się dla niej przepustką do szczęścia i wolności. Wdrożenie zasad opisanych w książce sprawiło, że jest osobą wolną, która robi to, co kocha. Przebudzenie pozwoliło wyrwać się z machiny, która nie pozwala na czerpanie pełnej radości z życia, a która nakazuje bieg przez płotki bez możliwości wytchnienia i zatrzymania się. Jej największą pasją jest pisanie, w tej roli spełnia się od najmłodszych lat. Obecnie pracuje nad trzecią książką. Prywatnie pasjonuje się życiem w stylu slowlife, dietetyką i rozwojem osobistym.

torba-beżowa-pikowana

Dlaczego warto ze mną współpracować – 10 powodów

  1. Bloga prowadzę od 2007 roku, doskonale znam specyfikę blogowania oraz współpracy z różnymi Klientami
  2. Współpracowałam z wieloma znanymi markami m.in H&M, Sephora, L’oreal, Panasonic, IKEA, Rimmel, TK Maxx, Zara, Starbucks, New Look, Lipton, Timex, Lenovo i wieloma innymi
  3. Blog posiada szeroką tematykę m.in Wnętrza, Kuchnia, Kosmetyki, Testuję czy Mama i Dziecko
  4. Posiadam grupę wiernych czytelników i zaangażowaną społeczność
  5. Moje konkursy cieszą się dużym zainteresowaniem
  6. Stawiam na jakość moich postów
  7. Zawsze staram się utrzymać wysoki poziom moich zdjęć oraz wpisów, które urozmaicam m.in dzięki filmom video
  8. Jestem otwarta na różne oferty współpracy, zarówno typowe wpisy sponsorowane (tekst + zdjęcia), jak i nagrania video, relacje z pobytów w różnych miejscach (hotele, restauracje i inne)
  9. Mój blog bardzo dobrze pozycjonuje treści w Google na konkretne frazy
  10. Jako ciekawostkę dodam, że jestem autorką pierwszej (i jedynej) książki o modowych blogerkach pt.: „Pamiętnik modowej blogerki”

fabryka welny pokoje

Zapraszam do współpracy! 

WSPÓŁPRACOWAŁAM Z:

loga-nowe-dobre