Fashion Book Poland – mój blog wśród 14 najpopularniejszych

Fashion Book Poland to ekskluzywna i unikatowa publikacja, która w uporządkowany sposób przedstawia rynek polskiej mody. Zawiera spis najważniejszych projektantów, fotografów, stylistów, fryzjerów, agencji modelek, agencji PR z branży fashion oraz blogów modowych. Mój blog jest na liście 14 najpopularniejszych blogów modowych.

W FASHION BOOK POLAND, w dziale poświęconym blogerom modowym umieszczono 14 najpopularniejszych blogerów modowych w Polsce. Znalazłam się tam w towarzystwie m.in Maffashion, Charlize-Mystery, Jemerced czy Radzka. Fakt, że znalazłam się w tej książce jest dla mnie dużym wyróżnieniem. Dzięki takim publikacjom utwierdzam się w przekonaniu, że moje 5 lat blogowania i praca, jaką wkładam w tworzenie mojego bloga są cały czas doceniane.

Dla kogo jest tak książka? Dla wszystkich, którzy interesują się modą na co dzień oraz pracują w branży modowej. Fashionista znajdzie w niej ogromny materiał poznawczy marek i firm, zanim uda się na zakupy. Kupiec i franczyzobiorca znajdzie listę kontaktową, ułatwiającą mu pracę. Dziennikarze i managerowie skorzystają z szybko dostępnej bazy kontaktowej. Fotografowie uzyskają kontakty potrzebne do swojej codziennej pracy, a projektanci szybki research tego, z kim zrobić kolejne kampanie. Staraliśmy się, aby działy były szybko i przejrzyście nawigowalne, a format samej książki był poręczny w codziennej pracy lub użytkowaniu przez miłośników mody.

Jak i po co powstał Fashion Book Poland? Autorzy zapytali najważniejszych na polskim rynku o to, kto ich zdaniem ma największy wpływ na polską modę. Tak powstała publikacja, która dokonuje próby uporządkowania liderów, jak i dopiero zaczynających projektantów, marek oraz ludzi z branży fashion w jednej zwartej publikacji. Książka zawiera listę ponad 500 projektantów, marek i ludzi z polskiej branży fashion. Kto jeszcze oprócz mnie znalazł się na liście 14 najpopularniejszych blogerów modowych?

fashion book poland

fashion book poland blogerzy

fashion book poland must have fashion

fashion book poland blog

fashion book poland

fashion book poland

fashion book poland

fashion book poland

fashion book poland

fashion book poland

fashion book poland

fashion book poland

fashion book poland

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge