Wybielanie zębów paskami Rapid White – czy to działa?

Ładny uśmiech to najlepsza wizytówka. Dlatego wszelkie sposoby na wybielanie zębów, które są skuteczne i bezpieczne – są na wagę złota. Z ciekawością przetestowałam paski wybielające Rapid White, które mają widocznie wybielić zęby w 5 dni. Czy wybielanie zębów paskami Rapid White działa? Na czym to polega?

Paski wybielające Rapid White

Już kiedyś (kilka lat temu) stosowałam wybielanie zębów paskami marki Blend-a-Med, i byłam z nich bardzo zadowolona, ale ten produkt niestety zniknął z rynku. Dlatego też z zainteresowaniem przystąpiłam do sprawdzenia jakości pasków wybielających Rapid White, które obiecują mi bielsze zęby w ciągu 5 dni.

rapid white paski

rapid white

Paski wybielające Rapid White – co to jest?

Ultracienkie, elastyczne i przeźroczyste paski o smaku mięty rozjaśniają zęby i usuwają przebarwienia zraz po przyłożeniu ich do zębów. Dzięki innowacyjnej technologii samorozpuszczania paski Rapid White to szybka i bezpieczna metoda rozjaśniania – wolna od nadtlenku wodoru. Dodatkowo paski odświeżają oddech.

PASKI WYBIELAJĄCE RAPID WHITE ZAPROJEKTOWANO TAK, ABY OSIĄGNĄĆ WIDOCZNY EFEKT ROZJAŚNIENIA:

  • bez uciążliwego nakładania żelu w płynie
  • paski nie przyklejają się do warg
  • paski nie przesuwają się na zębach
  • minimalne pozostałości produktu
  • przyjazne dla szkliwa
  • łatwe stosowanie
  • samorozpuszczalne

efekty rapid white

Paski wybielające Rapid White – wybielanie krok po kroku

W pudełku znajdziemy paski w saszetkach oraz specjalny aktywator. Co mamy z nimi zrobić? To banalnie proste! Przeczytaj jak wybielić zęby paskami Rapid White krok po kroku 🙂

Krok 1: Na górne przednie zęby nałożyć akcelerator. Przed jego użyciem nawilż aplikator.

Krok 2: Zdjąć ostrożnie pierwszy pasek z folii przeźroczystej. Pasek należy przyłożyć do zębów stroną, która była przyklejona do folii.

Krok 3: Nałożyć pasek na górne przednie zęby, przykładając go wzdłuż górnych dziąseł. Palcami delikatnie docisnąć pasek do zębów, tak aby dobrze do nich przywarł.

Krok 4: Czynności z punktów 2 i 3 powtórzyć na dolnych przednich zębach.

Krok 5: Po upływie ok. 5-7 minut paski rozpuszczają się same.

Krok 6: Dokładnie wypłukać usta wodą.

rapid white opinia

paski rapid white

paski rapid white

Wybielanie paskami Rapid White – efekty

Maksymalny efekt wybielania paskami Rapid White widoczny jest po tygodniu. Już w połowie „kuracji” paskami Rapid White można zauważyć efekty, choć to po upływie 7 dni efekty są najbardziej widoczne. Paski testował również mój chłopak i on również jest bardzo zadowolony! 🙂

Jeśli mam porównać moją wcześniejszą próbę wybielania paskami Blend-a-Med, które bezpośrednio naklejało się na zęby, a samorozpuszczalnymi paskami Rapid White, które trzeba nakleić na zęby posmarowane żelem, to osobiście wolałabym po prostu nakleić paski i czekać, ale poprzednia metoda wymagała trzymania pasków w buzi aż 30 minut, a Rapid White trzyma się około 7minut, więc różnica jest ogromna! Co bardzo wpływa na wygodę korzystania z tego produktu.

Zaletą pasków Rapid White jest również miętowy posmak, który przypomina mi pastę do zębów. Co ważne – paski wybielające Rapid White nie zawierają nadtlenku wodoru, który bardzo uwrażliwia zęby. Dlatego też jest to o wiele bezpieczniejsza metoda. Polecam! 🙂
wybielanie paski rapid white

Paski wybielające Rapid White – dostępne w drogeriach Rossman za 69,90 zł

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Comments

  1. avatarkarolina says

    Witaj, trafiłam na Twojego bloga przypadkiem. Dzisiaj zakupiłam te same paski i jestem po pierwszym ich użyciu. Ciekawa jestem efektów 🙂 natualnie nie mam zbyt żółtych zębów, ale wiadomo, że zawsze chce się więcej i lepiej 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge