Jutro randka? Poznaj szybki sposób na białe zęby w 3 minuty!

Piękny uśmiech oczaruje każdego mężczyznę, bez dwóch zdań! Uśmiech przed randką czy imprezą może być jeszcze piękniejszy, jeśli na godzinkę przed wyjściem zastosujesz expressowy zabieg wybielający Biała Perła “Jutro impreza!”. Wystarczą 3 minuty, aby w widoczny sposób poprawić biel swojego uśmiechu.

biała perła jutro impreza

Biała Perła “Jutro impreza!”

Nie znam osoby, która nie chciałaby mieć pięknego, białego uśmiechu. Szczególnie warto zadbać o swój uśmiech przed randką, wszak wtedy chcemy wypaść jak najlepiej. Mężczyźni w wielu badaniach podkreślają, że ogromną uwagę przywiązują do uśmiechu kobiety. Piękny, biały uśmiech może oczarować mężczyznę bardziej, aniżeli droga sukienka czy torebka od Louis Vuitton. Jak można wybielić zęby na dzień przed wyjściem na randkę lub imprezę?

Wypróbujcie zestaw do expressowego wybielania zębów Biała Perła “Jutro impreza!”. Nazwa chwytliwa, bo tak naprawdę mówi nam o tym, że jest to szybki sposób na poprawę bieli uśmiechu przed ważnym wyjściem. Randka, impreza, spotkanie biznesowe. Uśmiech zawsze będzie naszym asem w rękawie i z pewnością warto docenić jego moc. Białe, lśniące zęby są warte więcej, niż droga biżuteria.

biala perła jutro impreza blog

Jak wykonać zabieg wybielający zestawem Biała Perła “Jutro impreza!”?

W naszych czasach wszyscy się spieszą. Wszystko co można zrobić szybciej i najlepiej bez wychodzenia z domu, od lat zyskuje na wartości. Identycznie jest z zabiegami wybielającymi zęby. Korzystałam z nich nie raz, i wiem, że wymagają umówienia się na wizytę, dojazd do gabinetu, spędzenia co najmniej godziny w gabinecie, powrót. Takich zabiegów jest zawsze kilka więc zabiera to sporo cennego czasu. 

Dlatego też przekonałam się do wybielania zębów domowym sposobem. Tym bardziej, że zestaw taki jak Biała Perła “Jutro impreza!” jest bezpieczny dla zębów. Kuracja oparta jest o nowoczesną formułę wybielania oksydacyjnego, co likwiduje zanieczyszczenia organiczne zawarte w szkliwie przywracając zębom naturalną biel. Wybielanie to jest łatwe jak make-up!

W skrócie jak przebiega zabieg wybielania zębów zestawem Biała Perła “Jutro impreza!”:

  • Jeden zabieg trwa około 3 minut, najpierw myjemy zęby załączoną do zestawu pastą
  • Następnie wkładamy do buzi specjalny otwieracz i malujemy zęby pędzelkiem z żelem
  • Czekamy 3 minuty i…. gotowe! Nie musimy ponownie myć zębów, ale po zabiegu 30 minut nie jemy i nie pijemy
  • Zabieg Biała Perła “Jutro impreza” najlepiej powtórzyć 3 razy dziennie przez kilka dni
  • Efekty można zauważyć już po pierwszym użyciu
  • Zabieg jest tak prosty i szybki, że z pewnością można zabrać go na wakacje, na wyjście do znajomych czy do szkoły, wszak wszędzie mamy łazienkę i możemy wykonać ten 3-minutowy zabieg

Biała Perła Jutro impreza! to nowe i bardzo wygodne podejście do wybielania zębów, które może być traktowane jako jeden z elementów przygotowania do ważnego spotkania, randki czy imprezy. Zabieg wybielania zębów można potraktować jako element naszego “makijażu”. Warto mieć go więc zawsze przy sobie i wrzucić do kosmetyczki. 

Na czym polega wybielanie oksydacyjne?

Wybielanie oksydacyjne należy do nowoczesnych terapii wybielających. Działają one niezwykle skutecznie, ponieważ zawarte w nich aktywne składniki intensywnie penetrują szkliwo i utleniają wszelkie zanieczyszczania organiczne, które z znajdują się na nim i w nim. Skutecznie likwidują one zarówno powierzchniowe, jak i głębokie zanieczyszczenia, dzięki czemu żeby odzyskują swoją naturalną biel. Żel oksydacyjny nakłada się za pomocą pędzelka. Kuracja powinna trwać kilka dni, a dzięki temu, że aplikacja jest prosta, każdy może skorzystać z tej metody

biała perła jutro impreza opinie

Ile kosztuje wybielanie zębów zestawem Biała Perła “Jutro impreza!”

Przygotujcie się na… miłe zaskoczenie! Zestaw Biała Perła “Jutro impreza” kosztuje średnio 39,90 zł i znajdziecie go w większości drogerii. Cena jest naprawdę atrakcyjna jak na zestaw, który pozwala na wybielenie zębów o kilka odcieni i gwarantuję bezpieczną formułę wybielania oksydacyjnego. Przykładowo, zabieg wybielania lampą LED kosztował mnie około 400 zł i owszem, wystarczyła jedna wizyta na kilka miesięcy, ale cena jest przy tym wysoka. W tym przypadku za 40 zł możemy samodzielnie wybielić zęby o kilka tonów. 10 razy taniej, a efekty podobne! 

Ceny zabiegów wybielających w gabinetach stomatologicznych są jeszcze większe. Może zamiast decydować się na tak aktywne i drogie wybielanie, warto wcześniej spróbować domowego sposobu i zestawu Biała Perła “Jutro impreza!”. W połączeniu z pastami wybielającymi, które pozwalają na utrzymanie bieli, efekty mogą być naprawdę wspaniałe.

Jak utrzymać biel zębów?

W tej kwestii niezawodne będą pasty do codziennego stosowania. W ofercie marki Biała Perła można znaleźć profesjonalne pasty wybielające, dostosowane do różnych wymagań. I tak znaleźć tam można np. pastę Biała Perła Sensitive MED, która przeznaczona jest dla osób o wrażliwych dziąsłach i zębach, pastę Biała Perła Extra White do intensywnej terapii wybielania zębów i utrzymywania tej bieli oraz mój typ – pasta Biała Perła Natural & White, która nie zawiera fluoru, SLS i sacharyny i posiada (zresztą jak wszystkie inne pasty Białej Perły) niskie RDA.

Czym jest znacznik RDA w pastach do zębów? To miernik ścieralności zębów. Im niższe RDA, tym lepiej! Większość past dostępnych w sklepach ma RDA na poziomie 40 – 70. W pastach Biała Perła ten współczynnik jest na poziomie 12 – 14 RDA. Do codziennego użytkowania polecane są pasty o RDA do około 45. Tych o RDA wyższym niż 80 w żadnym wypadku nie należy stosować codziennie, a co najwyżej raz na kilka dni. Pasty, których RDA przekracza 100 najlepiej stosować w porozumieniu ze stomatologiem i ściśle według jego wskazówek.

biała perła extra white

Reasumując, pasty do zębów Biała Perła mają niskie RDA, dzięki czemu nie musimy martwić się o swoje szkliwo. Jest to niewątpliwa zaleta tych past. Jestem też bardzo zadowolona z faktu, że w ofercie Białej Perły jest skuteczna pasta wybielająca bez fluoru. Na co dzień używam past bez tego dodatku.

pasty biala perła naturalna pasta wybielająca

Wybielanie zębów z produktami Biała Perła jest naprawdę skuteczne!

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge