Jak dostać darmowe wakacje nad morzem na 5 dni? BEZ HACZYKA

Każdy z nas wydaje co chwila setki, a nawet i tysiące złotych na zakupy w Internecie. A gdyby tak za każdą wydaną złotówkę otrzymywać 1 punkt i przy uzbieraniu ich w ilości 1250 sztuk odebrać voucher na 5-dniowe wakacje dla 4 osób w luksusowym 40-metrowym apartamencie nad polskim morzem?

Jak odebrać voucher na darmowy pobyt nad morzem?

Wystarczy kupować rzeczy w Internecie za pomocą platformy zakupowej Erli.pl. Co to jest platforma zakupowa? To takie miejsce, gdzie zebrane są oferty z setek różnych sklepów internetowych. W skrócie: jeśli zamierzasz kupić sobie nową pościel, komplet garnków i grilla ogrodowego, wszystko to możesz zamówić za pośrednictwem Erli.pl. Dzięki temu za każdą wydaną złotówkę otrzymujesz punkty i po uzbieraniu ich w ilości 1250 otrzymujesz voucher na 5-dniowe wakacje dla 4 osób w luksusowym 40-metrowym apartamencie nad polskim morzem. I tak kupujecie w sklepach internetowych różne rzeczy, dlaczego by więc nie kupować ich przez Erli.pl, aby otrzymać darmowych 5 dni nad polskim morzem, w luksusowym apartamencie?

Odbierz darmowe wakacje nad morzem – TUTAJ

Voucher zachowuje ważność 5 lat i upoważnia do skorzystania z pobytów w Holiday Park & Resort (aż 6 lokalizacji) od października do końca marca, z wyłączeniem świąt. Jeżeli zaś chcecie skorzystać z pobytu w innym terminie, wiążę się to z niewielką, dodatkową opłatą. Przykładowo ja planuję wyjechać na te wakacje w maju i muszę dopłacić jedyne 200 zł do całego pobytu. Aby sprawdzić dla Was tą promocję, zrobiłam zakupy na Erli.pl i wydałam te 1285 zł. Faktycznie, naliczyły mi się punkty i mogę już odebrać darmowe wakacje nad morzem. Nie ma tutaj żadnego ukrytego haczyka, nie ma tutaj żadnych “kruczków”. W maju zrobię dla Was relację z mojego pobytu i opiszę moje wrażenia.

Jak działa platforma zakupowa Erli.pl?

Na polskim rynku e-commerce w zakresie tzw. marketplace`ów jest kilka tego typu miejsc – jest Allegro, Aliexpress i… Erli.pl. Różnica między nimi polega na tym, że jak kupicie coś na Allegro to nic więcej z tego nie macie, a kupując tę samą rzecz przez Erli.pl dostajecie punkty i wymieniacie je na darmowe vouchery na 5-dniowe wakacje. Także zanim kupisz sobie kolejną rzecz w sklepie internetowym, kup ją przez platformę Erli.pl i zanim się obejrzysz, uzbierasz te 1285 punktów na darmowe wakacje. To jest naprawdę proste i nie ma tutaj żadnych dziwnych reguł. 

Muszę przyznać, że podczas remontu i wykańczania mojego domu ciągle zamawiam coś przez Internet. Zamawiam zarówno jakieś dodatki, jak i produkty bardziej o charakterze budowlanym czy nawet meble. I co ciekawe, zbierając punkty na Erli.pl, mogę zdobyć nie jeden, a właściwie to nieograniczoną ilość takich voucherów na darmowe wakacje nad morzem. Termin ważności takiego vouchera to aż 5 lat! Od kiedy jestem zarejestrowana na Erli.pl, jak coś zamawiam przez Internet, robię to przez platformę Erli.pl (i nie korzystam już np. z Allegro), bo wtedy zbieram punkty i mogę odebrać kolejny voucher na darmowe wakacje nad morzem. To jest naprawdę jedna z piękniejszych promocji z jakich korzystałam.

darmowe wakacje nad morzem 2

Odbierz darmowe wakacje nad morzem – TUTAJ

 

Comments

  1. avatarJan says

    Dobra mi udało się zebrać 🙂 Jak skorzystam dam znać 🙂
    Żeby szybciej zebrać punkty korzystałem z kodu nowy2021 daje trochę punktów na start:)

  2. avatarzjaf says

    mam bon ale holiday park mnie zlewa nie moge zamówić w terminie ktory mnie interesuje bo w tym terminie maja komercyjnych ja z bonem mogę spadaćna czas jak nie ma obłożenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge