5 urządzeń, dzięki którym zrobisz zabieg na twarz jak w salonie

Błyskawiczne i przede wszystkim skuteczne sposoby na poprawę wyglądu naszej cery są jak na wagę złota. Oczywiście zawsze możemy wybrać się na wizytę do kosmetyczki, ale nie zawsze mamy fundusze na częste wizyty. Dlatego warto poznać urządzenia, dzięki którym zrobisz sobie zabiegi na twarz, takie same jak w salonie kosmetycznym.

Urządzenia kosmetyczne do twarzy

Tego typu urządzenia znajdziecie już od 79 zł w sklepie importmania.pl. To właśnie ten sklep pozwolił mi poznać te niewielkie, ale sprytne urządzenia, dzięki którym to można wykonać zabieg na twarz, taki sam jak w salonie kosmetycznym. Dzięki tym urządzeniom można wykonać takie zabiegi jak peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja diamentowa, mezoterapia bezigłowa, terapia fotonowa, światłoterapia biowave czy galwanizacja.

Trzeba przyznać, że możliwości kosmetologii są naprawdę ogromne, dlatego warto korzystać z tych rozwiązań. Wizyty w salonie kosmetycznym nie należą do najtańszych, dlatego też warto zainteresować się kupieniem sprzętu pozwalającego na robienie zabiegów w domowym zaciszu. Poniżej przedstawię Wam 5 różnych urządzeń, którymi można poprawiać wygląd twarzy, znacznie odmładzać cerę, pozbywać się różnych nierówności itp.

Mikrodermabrazja diamentowa (do użytku domowego)

Jednym z najczęściej wybieranych zabiegów w salonach kosmetycznych jest właśnie mikrodermabrazja diamentowa. Zabieg ten jest w stanie pokonać większość problemów skórnych. Zabieg polega na wykonaniu za pomocą tego urządzenia mechanicznego peelingu.  Urządzenie ściera warstwę naskórka za pomocą diamentowych głowic. Zabieg ten jest bardzo łagodny. Kiedyś ten zabieg wykonywany był głównie w instytutach kosmetycznych, teraz możemy go wykonać w domowym zaciszu. W salonach cena takiego zabiegu waha się w okolicach 100 – 150. Mając takie urządzenie możemy zaoszczędzić naprawdę wiele. Cena: 399 zł.

pol_pl_Mikrodermabrazja-diamentowa-do-uzytku-domowego-RE17-879_5

Zastosowanie:

 • wskazania do mikrodermabrazji
 • blizny
 • zaskórniki
 • rozszerzone pory
 • odmładzanie skóry i likwidacja delikatnych zmarszczek wokół oczu ust i szyi
 • przebarwienia i odbarwienia
 • uszkodzenia po słoneczne skóry (twarz, ręce, szyja)
 • trądzik pospolity (zaskórnikowy, grudkowy)
 • łojotok
 • zabieg jest idealnym przygotowaniem do zabiegów laserowych: foto odmładzania, rozszerzonych, popękanych naczyń krwionośnych oraz przebarwień

Galvanic 9000 urządzenie do galwanoterapii

Prąd galwaniczny w kosmetyce stosuje się w celu: zwiększenia ukrwienia i poprawy odżywienia tkanek,  zmniejszenia napięcia mięśni, zwiększenia pobudliwości układu nerwowo – mięśniowego, zmniejszenia obrzęku, przyspieszenia procesu gojenia ran. Metodą galwanizacji można zastosować leczenie przeciwbólowe, przeciwzapalne lub poprawiające krążenie krwi w organizmie. Galwanizacja posiada funkcję wprowadzania substancji odżywczych wgłąb skóry oraz usuwania zanieczyszczeń. Galwanizację stosuje się nawet do usuwania ciemnego pigmentu, zabieg przynosi szybkie i widoczne efekty. Do zabiegów galwanizacji wykorzystywany jest prąd stały.  Cena: 189 zł.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Efekty stosowania:

 • zdrowa jędrna skóra
 • odżywienie głębokich warstw skóry
 • usuwanie ciemnego pigmentu
 • zmniejszenie łoju
 • dogłębne usunięcie nieczystości
 • uspokaja skórę
 • pobudza regenerację

Skin scrubber (peeling kawitacyjny) 4w1

Skin Cleaner 4w1 to rewolucyjne urządzenie, które dzięki swojej prostocie zrewolucjonizowało domowe zabiegi kosmetyczne. Peeling kawitacyjny to jeden z najprostszych, a przy tym najpopularniejszy zabieg kosmetyczny. Sam proces kawitacji powstaje poprzez ultradźwięki (falę elektromagnetyczną). Dochodzi do bezinwazyjnego oczyszczania naskórka, usunięcia zalegających resztek kosmetyków i nadmiaru łoju (proces dezynfekujący).

Poza złuszczeniem, wibracje ultradźwiękowe poprawiają mikrokrążenie i dotleniają skórę. Co ważne peeling kawitacyjny jest bezbolesnym zabiegiem i przeznaczony jest również dla osób, które mają wrażliwą skórę i nie mogą korzystać z oczyszczania manualnego. Cena: 169 zł.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mini kombajn kosmetyczny 5w1

Posiadanie takiego urządzenia pozwala na wykonanie pięciu różnych zabiegów kosmetycznych. To ogromna oszczędność środków wydawanych na zabiegi kosmetyczne. Na dodatek urządzenie możesz zabrać ze sobą wszędzie, w każdą podróż. Za pomocą tego małego kombajnu kosmetycznego można wykonać takie zabiegi jak mezoterapia bezigłowa (ultradźwięki), jonoforeza ION + (jonizacja dodatnia, usuwanie nieczystości), jonoforeza ION – (jonizacja ujemna, wprowadzanie substancji odżywczych), terapia fotonowa oraz Bio Wave.

pol_pl_Mini-kombajn-kosmetyczny-5w1-Mezoterapia-beziglowa-jonizacja-dodatnia-i-ujemna-swiatloterapia-biowave-CS-668-NOWOSC-847_1

Derma Roller

W kwestii zabiegów opóźniających procesy starzenia bardzo popularne jest tzw. mikronakłuwanie skóry. Derma Roller to urządzenie w kształcie ruchomego wałeczka ze 540 bardzo ostrymi i cienkimi mikroigiełkami ze stali chirurgicznej, które służą do mikronakłuwania skóry. Działanie to zmusza skórę do samodzielnej, bardzo intensywnej odnowy i regeneracji poprzez naturalną indukcję kolagenu. Technika mikronakłuwania jest jedną z takich technik, która wykorzystuje naturalne procesy regeneracji skóry, które pojawiają się w przypadku jej drobnego, punktowego zranienia. Cena: 79 zł.

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wszystkie te urządzenia kupicie w sklepie importmania.pl

Comments

 1. avatarAnne Claire says

  Od jakiegoś czasu myślę nad zakupem urządzenia do peelingu kawitacyjnego. Póki co chodzę na zabiegi do salonu 😉

 2. avatargość says

  zastanawiam się od jakiegoś czasu nad takim sprzętem. Wiadomo, że fajnie jest sobie pójść do kosmetyczki, jednak nie zawsze jest czas, a i pewnie ostatecznie w domowym wydaniu zabiegi wychodzą taniej

 3. avatarRoma says

  Muszę zakupić urządzenie do mikrodermabrazji, by zabieg wykonywać samodzielnie w domu. Świetny wpis, dzięki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge