Gdzie można kupić piękne ubrania od polskich producentów?

Ubrania w sieciówkach w większości przypadków posiadają na metce “made in China”, “made in Taiwan” czy “made in Vietnam”. Bardzo trudno zaś spotkać jakiekolwiek ubrania z metką “made in Poland”. Wiem, że wiele z Was szuka sklepów z polskimi ubraniami, dlatego też chciałaby przedstawić Wam miejsce w 100% poświęcone rzeczom od polskich producentów.

polskie ubrania

Gdzie kupić ubrania od polskich producentów ?

W myśl zasady “dobre, bo polskie” warto znać miejsca, gdzie można zrobić zakupy z metką “made in Poland”. Największym centrum, w którym sprzedaje się tylko i wyłącznie ubrania wyprodukowane w naszym kraju to ptakmoda.com.  W tym miejscu znajdują się sklepy mody polskiej z kolekcjami odzieży ponad 200 najlepszych polskich producentów. Dla mnie osobiście to ogromna przyjemność pisać o miejscach, gdzie wspiera się nasz krajowy biznes. Cieszy mnie fakt, że sieciówki są coraz częściej wypierane na rzecz takich centrów handlowych z polskimi ubraniami.

Coraz rzadziej chodzę na zakupy do galerii handlowych, ponieważ coraz częściej znajduje tam rzeczy słabej jakości. Naprawdę trzeba się mocno naszukać, aby odnaleźć takie perełki, wykonane z dobrej jakości materiału, porządnie uszyte. Czasem “najciemniej pod latarnią”, bo takie właśnie rzeczy mogę odnaleźć w sklepie ptakmoda.com. Mam wiele ubrań z polską metką, a ich jakość jest nieporównywalna z jednorazówkami ze sklepów sieciowych.

Gdzie kupić ubrania od polskich producentów? Warto zapamiętać ten adres, ponieważ ptakmoda.com to produkty w 100% MADE IN POLAND. Ubrania z tego sklepu uszyte są przy użyciu najwyższej jakości tkanin i dodatków. W tym sklepie znajdziecie krótkie i unikatowe serie odzieży – nowe kolekcje powstają nawet kilka razy w miesiącu. To gwarantuje bardzo częste wymiany towary oraz mnóstwo nowości na stronie. 

polskie ubrania od polskich producentów

Na co warto zwrócić uwagę w sklepie ptakmoda.com?

Przeglądając ofertę sklepu z polskimi ubraniami, najbardziej zachwycił mnie ogromy wybór pięknych modeli spośród sukienek oraz płaszczy. Szczególnie moje serce skradły sukienki z falbankami, których wybór w sklepie ptakmoda.com jest naprawdę duży! Przeglądając asortyment sklepu nie da się nie zauważyć, że króluje tam już wiosna i lato.

Feeria barw, kwieciste printy, wszechobecne falbanki, zwiewne płaszczyki i delikatne koszule, i to wszystko wyprodukowane w Polsce, przez naszych polskich producentów. Dla mnie to bardzo mocny argument za tym, żeby wybierać metkę “made in Poland”, zamiast “made in China”.

ptak moda sukienki

Ptakomoda.com – polskie ubrania od polskich producentów

 

 

Comments

 1. avatarmarta says

  Faktem jest, że szyte w kraju wcale nie musi być kosmicznie drogie. Z jakością rożnie bywa, ale przynajmniej design takich ciuszków jest ciekawszy 🙂
  ———

  • avatarkarolina30 says

   Ja sportowe ubrania polskiej marki Cuna Zone kupuje w ich sklepie internetowym i jestem bardzo zadowolona z jakości. Mogę polecić 🙂

 2. avatar says

  Ja tez mam do ptakmoda całkiem daleko aczkolwiek dzięki za rekomendację! Orientujecie się może gdzie można kupić dobre ubrania w większych ilościach?

 3. avatarBasia says

  Polecam mały, nowy sklepik internetowy z odzieżą od polskich producentów deam.com.pl Zacznijmy promować polskie produkty a nie zachwycać się tandetą z zachodu produkowaną głównie w Chinach i Bangladeszu, za którą wielkie koncerny biorą po 300% marży a czasem i więcej.

 4. avatarJoanna says

  Wspaniałą marką którą miałam przyjemnośc ostatnio poznać jest MYOKO! Szyją przepiękne sukienki z tkanin naturalnych 🙂

 5. avatarAngela says

  Ja dla swoich maluchów kupuje ubranka od polskiej marki ubrań dziecięcych Dzianinowe. Mają mega super jakość i czasami wrażenie mam, ze rosną razem z dzieckiem 😛

 6. avatarAngela says

  Ja dla swoich maluchów kupuje ubranka od polskiej marki ubrań dziecięcych Dzianinowe. Mają mega super jakość i czasami wrażenie mam, ze rosną razem z dzieckiem 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge