Granatowa bluzka z beżową baskinką i białe rurki

Dzisiejszy set trochę w marynarskich kolorach, ale w zupełnie niemarynarskim stylu. Miłość do baskinek cały czas powoduje, że w mojej szafie pojawiają się kolejne rzeczy z uroczą falbanką. Obiecałam sobie, że ta granatowa bluzka z beżową baskinką to już ostatnia, jaką kupiłam jeśli chodzi o baskinki, ale… wątpię, czy uda mi się dotrzymać tego postanowienia.

Przepiękna granatowa bluzka z beżową baskinką czekała na mnie w jestesmodna.pl. Nic do niej nie pasowało tak bardzo, jak casualowe białe rurki. Chyba wraz z nadejściem wiosny białe spodnie stały się moim must have na liście tych najbardziej ulubionych rzeczy. Ogólnie absolutnie zauroczył mnie total white look, więc w następnym secie spodziewajcie się dużo bieli.

Co najbardziej mogło pasować do takiej wyrazistej baskinki? Moim zdaniem najbardziej pasują kawowe botki w kolorze praktycznie identycznym jak kolor baskinki. Ożywianiem całości “zajęła się” jedna z moich ulubionych torebek “szkatułek” – neonowa torebka z RI. Ciesze się, że neony cały czas pozostają w modzie.

Na zakończenie przypomnę jeszcze o konkursie, jaki właśnie organizowany jest na blogu. Do wygrania jest aż 20 sztuk czegoś naprawdę ekstra, co stało się kosmetycznym hitem roku 2013 – “rzęsy w butelce”, dzięki którym możecie uzyskać efekt przedłużanych rzęs. Zapraszam na konkursowy post.

białe spodnie zara
bluzka z baskinką
 granatowa bluzka z beżową baskinką
torebka neonowa river island
białe rurki zara
baskinka skórzana
neonowa torebka szkatułka river island
Baskinka beżowa
Bluzka baskinka
botki beżowe z suwakiem
neonowa torebka
Granatowa bluzka

fot. FeverForFashion.pl

| BLUZKA – jestesmodna.pl | SPODNIE – zara | TOREBKA – river island | BUTY – sarenza.pl |

 

 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge