INSPIRACJE: Szpilki z metalowym czubkiem

Szpilki ze srebrnym czubkiem to jeden z największych trendów na sezon wiosna lato 2012. Chyba każda fashionistka ma już chociaż jedną parę takich butów w swojej szafie. Zobaczcie fasony tych szpilek, które wydały mi się najciekawsze.

Szpilki ze srebrnym czubkiem

Jeśli chodzi o fasony szpilek to zdecydowanie szpilki z metalowym czubkiem, a już szczególnie szpilki ze srebrnym czubkiem są teraz najbardziej hot. Już w poprzednim sezonie można było je zauważyć, między innymi dzięki lansowaniu takich butów jak marka Nowhere. Teraz buty z metalowym czubkiem kupimy nawet w takich sklepach typu House czy Cropp Town. Najmodniejszy fason to ten w szpic, choć bez problemu znajdziemy również balerinki z takim wykończeniem.

Muszę przyznać, że bardzo podoba mi się ten trend, i z chęcią kupię sobie szpilki ze srebrnym czubkiem, nie wiem jeszcze gdzie, i nie wiem jaki fason, ale jestem na etapie poszukiwań. Postawię raczej na wysokie szpilki, w kolorze czarnym, ale kto wie, może znajdę coś jeszcze ciekawszego. Takie szpilki, mimo tego, że są dosyć eleganckie, to pasują mi jako wykończenie casualowej, codziennej stylizacji.

Szpilki z metalowym czubkiem

Szpilki z metalowym czubkiem

Szpilki z metalowym czubkiem

Szpilki z metalowym czubkiem

Szpilki z metalowym czubkiem

Szpilki z metalowym czubkiem

Szpilki z metalowym czubkiem

 

Comments

  1. avatarbasia says

    nie… nie dla mnie, tylko te platformy na drugim zdjęciu 🙂 ale ja nie jestem fashionistką, selekcjonuję sobie co mi pasuje a co niekoniecznie
    no i może dlatego nie, że ja pamiętam podobne buty z lat młodości mej:)

  2. avatar says

    muszę przyznać, ze podoba mi się ten trend. choć osobiście nie widziałam by na półkach sklepowych był duży wybór tego typu szpilek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge