INSPIRACJE: Szpilki z metalowym czubkiem

Szpilki ze srebrnym czubkiem to jeden z największych trendów na sezon wiosna lato 2012. Chyba każda fashionistka ma już chociaż jedną parę takich butów w swojej szafie. Zobaczcie fasony tych szpilek, które wydały mi się najciekawsze.

Szpilki ze srebrnym czubkiem

Jeśli chodzi o fasony szpilek to zdecydowanie szpilki z metalowym czubkiem, a już szczególnie szpilki ze srebrnym czubkiem są teraz najbardziej hot. Już w poprzednim sezonie można było je zauważyć, między innymi dzięki lansowaniu takich butów jak marka Nowhere. Teraz buty z metalowym czubkiem kupimy nawet w takich sklepach typu House czy Cropp Town. Najmodniejszy fason to ten w szpic, choć bez problemu znajdziemy również balerinki z takim wykończeniem.

Muszę przyznać, że bardzo podoba mi się ten trend, i z chęcią kupię sobie szpilki ze srebrnym czubkiem, nie wiem jeszcze gdzie, i nie wiem jaki fason, ale jestem na etapie poszukiwań. Postawię raczej na wysokie szpilki, w kolorze czarnym, ale kto wie, może znajdę coś jeszcze ciekawszego. Takie szpilki, mimo tego, że są dosyć eleganckie, to pasują mi jako wykończenie casualowej, codziennej stylizacji.

Szpilki z metalowym czubkiem

Szpilki z metalowym czubkiem

Szpilki z metalowym czubkiem

Szpilki z metalowym czubkiem

Szpilki z metalowym czubkiem

Szpilki z metalowym czubkiem

Szpilki z metalowym czubkiem

 

Comments

  1. avatarbasia says

    nie… nie dla mnie, tylko te platformy na drugim zdjęciu 🙂 ale ja nie jestem fashionistką, selekcjonuję sobie co mi pasuje a co niekoniecznie
    no i może dlatego nie, że ja pamiętam podobne buty z lat młodości mej:)

  2. avatar says

    muszę przyznać, ze podoba mi się ten trend. choć osobiście nie widziałam by na półkach sklepowych był duży wybór tego typu szpilek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge