Jedziesz za granicę? Nie wymieniaj PLN w kantorze bo stracisz!

Wymiana waluty w zwykłych kantorach powoli odchodzi do lamusa. Pojawiły się bowiem nowoczesne sposoby wymiany walut, dzięki którym można transakcję przeprowadzić z większą dla nas korzyścią. Warto wykorzystać internetowe odmiany kantorów, które pozwalają na wymianę waluty po dużo bardziej atrakcyjnych kursach. Jak to możliwe?

jak rzucić wszystko i wyjechać na bali

Jak korzystnie wymienić walutę?

Wiem, że wielu z Was wyjeżdża za granicę, i w związku z tym dokonuje wymiany walut. Dlatego postanowiłam bliżej zapoznać Was z internetową odmianą kantoru Walutomat.pl (tu rabat 50% na prowizję, więc będzie jeszcze taniej), ponieważ dzięki niemu można o wiele korzystniej wymienić waluty. Prywatnie już od jakiegoś czasu interesuje się tematem walut, ponieważ posiadam kredyt w CHF (frankach szwajcarskich) i jak zapewne wiecie, wysokość raty poszybowała w ostatnich latach drugie tyle. Dlatego wszelkie sposoby na korzystniejszą wymianę waluty są jak na wagę złota.

Ponieważ interesuję się różnymi możliwościami związanymi z wymianą waluty, chciałabym bliżej przedstawić serwis Walutomat.pl. Aktualnie to największa platforma wymiany walut online w Europie. Dzięki niej wymieniając walutę możecie zyskać o wiele więcej, aniżeli wymieniając w stacjonarnym kantorze. Dlaczego? Ponieważ ceny za kurs ustalają nie banki, ale… użytkownicy tego serwisu. Jak to możliwe?

Na Walutomacie wymieniają się tysiące użytkowników, każdy ustala swoje ceny kursów. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie dużo korzystniejszych ofert, aniżeli ceny, które oferuje bank. Dzienne obroty na tym serwisie sięgają milionów złotych, co świadczy o jego ogromnym zasięgu i zaufaniu użytkowników. Cała operacja wymiany walut jest bajecznie prosta. System dopasowuje oferty użytkowników i automatycznie przeprowadza transakcję wymiany. To proste i bezpieczne. Przykładowo, gdy chcesz wymienić PLN na EUR, ktoś inny chce wymienić EUR na PLN. System automatycznie przeprowadzi transakcję, anonimowo dopasowując do siebie oferty obu stron.

lustrzane etui telefon

Jedziesz za granicę? Za hotel zapłacisz aplikacją!

Zmiana kraju zawsze wiąże się z płatnościami w obcej walucie. Dzięki aplikacji możemy za jednym razem wymienić walutę po korzystnym kursie i od razu wpłacić ją na konto wybranego hotelu. I co ciekawe, serwis pozwala również na zlecanie wypłat gotówkowych w bankach partnerskich. Jednym słowem jest to nasza ogromna pomoc podczas zagranicznych wyjazdów i zdecydowanie ogranicza ona do minimum zamieszanie związane z różnymi płatnościami w obcej walucie. Szczególnie na wakacjach powinniśmy się relaksować, a nie borykać z problemami płatności w obcym dla nas kraju.

Jeżeli znajdziemy chwilę wolnego czasu przed wyjazdem, warto rzucić okiem na darmowego e-booka pt.: “Jak tanio wymieniać waluty?“. Możemy szerzej poczytać o tym, dlaczego wymiana w internetowym kantorze jest tańsza niż w banku czy poznamy dowody na bezpieczną wymianę waluty przez Internet. To cenna wiedza, którą możemy bardzo szybko “spieniężyć” dzięki wymianie waluty na dużo korzystniejszych kursach, aniżeli robiliśmy to dotychczas.

wakacje nad morzem hotel mielno

Prosta aplikacja Walutomat.pl

Najłatwiej korzystać z serwisu za pomocą mobilnej aplikacji. Nie trzeba posiadać żadnej zaawansowanej wiedzy finansowej, aby z niej korzystać. Nie musimy orientować się w aktualnych notowaniach na giełdzie czy posiadać znajomość obsługi różnych instrumentów finansowych. Na aplikacji możemy w bardzo prosty sposób zarządzać swoimi walutami, oraz je wymieniać z użytkownikami serwisu. Aplikacja pokaże nam średni kurs na świecie dla danej waluty,  najlepszą ofertę sprzedaży oraz najlepszą ofertę kupna. I to właściwie wszystko.

Prostota obsługi oraz czytelny panel sprawia, że każdy poradzi sobie z szybką wymianą waluty za pomocą tej aplikacji. Szczególnie warto ją posiadać, kiedy często wyjeżdżamy za granicę i często wymieniamy waluty. Wystarczy raz skorzystać z tej aplikacji, aby zrozumieć jej idee działania oraz zdobyć pierwsze zyski związane z wymianą walut. Bardzo szybko można obliczyć ile udało nam się skorzystać i zarobić.

walutomat

Walutomat.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge