Premiera nowej kolekcji lakierów hybrydowych – to będzie HIT!

Hybrydy hi Dreams od hi Hybrid to pierwsza linia lakierów hybrydowych, dzięki którym uzyskanie efektu na paznokciach w stylu galaxy jest jeszcze prostsze. Wystarczy jeden efekt hi Dreams, który w połączeniu z różnymi kolorami podkładów, daje nieskończoną ilość możliwości. Ten manicure będzie prawdziwym hitem!

hi hybrid nowe kolory

Lakiery Hi Hybrid opinie

Lakiery z najnowszej kolekcji hi Dreams to półtransparentne lakiery hybrydowe z mieniącą się drobiną, dostępną w sześciu oryginalnych odcieniach. Dzięki nim można stworzyć prawdziwy kosmos na paznokciach! Co ciekawe, najnowsza kolekcja odnosi się do marzeń, a każdy kolor powiązany jest z jakąś marzycielską dziedziną np. Joy, Fortune czy Travel. Jednak nieważne czy marzysz o sławie, fortunie, miłości, szczęściu, pięknie czy podróżach, nowa kolekcja hi Dreams z pewnością zainspiruje Cię do działania.

W marzeniach wszystko jest możliwe – możesz być wielką gwiazdą, podróżować do najbardziej odległych zakątków świata, przeżywać niezwykłe przygody czy osiągnąć sukces w ulubionej dziedzinie. Zastanów się, które marzenie jest Twoim największym i nałóż odpowiadający mu efekt hi Dreams, aby przypominał Ci o dążeniu do upragnionego celu.

Produkt należy aplikować na kolorowy utwardzony lakier, ponownie utwardzić, a następnie zabezpieczyć topem. Ciemny kolor lakieru nałożony jako podkład, ukaże pełną gamę możliwości drobinek w lakierze hi Dreams. Dzięki hi Dreams możesz stworzyć swój wymarzony manicure i zmieniać go w mgnieniu oka. Na premierze mogłyśmy nauczyć się poprawnie nakładać lakier hybrodowe, oraz wymienić opinie o lakierach hi hybrid.

hi hybrid hi dreams

Blogerki na premierze nowej kolekcji hi hybrid!

Premiera najnowszej kolekcji od hi hybrid odbyła się w pastelowym showroomie marki. Razem z grupą 50-ciu kosmetycznych instagramerek oraz blogerek mogłyśmy poznać świat najnowszych kolorów lakierów hybrydowych. Ponieważ najnowsza kolekcja związana jest z marzeniami – musiało być kolorowo i glamour! 

Marzenia są nieograniczone, ilość efektów na lakierach hybrydowych, jakie można stworzyć dzięki nowej kolekcji hi dreams również jest nieograniczona. Codziennie można zmieniać sobie wygląd paznokci dzięki nakładaniu nowych warstw lub kolorów. Taki transparentny lakier hybrydowy to również bardzo fajny sposób na…odrosty! Wystarczy zamalować je transparentnym lakierem i z pewnością taki odrost będzie prawie niewidoczny. 

Opinie o lakierach hi hyrbid z najnowszej kolekcji hi dreams były niezwykle pozytywne. Sama byłam zadziwiona oglądając prezentację, jak wiele efektów można uzyskać dzięki sześciu transparentnym lakierom hybrydowym. Można bez problemu nauczyć się samodzielnego wykonywania takiego kosmicznego manicure na paznokciach. 

lakiery hi hybrd premiera

blogerki na premierze hi dreams

hi hybrid

ekipa hi hybrid

lakiery hi hybrid blog hi hybrid lakier hybrydowy hi hybrid lakiery hi hybrid blogerki hi hybrid na blogu hi hybrid kolory hi hybrid lakiery hybrydowe blog lakiery hi hybrid hi hybrid nowa kolekcja hi hybrid nowe kolory hi hybrid jak zrobić lakiery hybrydowe hi hybrid różowy

Warsztaty tworzenia Mapy Marzeń na premierze hi hybrid

Kolejną częścią premiery nowej kolekcji hi dreams były… warsztaty Tworzenia Mapy Marzeń. Co więcej, miałam zaszczyt je prowadzić. Oprócz tego, że jestem blogerką, zajmuje się również prowadzeniem szkoleń motywacyjnych. Warsztat Tworzenia Mapy Marzeń to mój autorski program, dzięki któremu uczę jak prawidłowo tworzyć mapę marzeń, jak sprawić, aby była skuteczna i pozwalała spełniać marzenia. Warsztat prowadzę również w oparciu o przekaz mojej książki motywacyjnej “Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali?”.

Dziewczyny naprawdę mocno zaangażowały się w tworzenie swoich map marzeń. Temat marzeń oraz premiery nowej kolekcji lakierów hybrydowych hi dreams z pewnością je zainspirował. Ja z kolei spełniam swoje marzenia o motywowaniu innych do działania. Oprócz blogowania, to moja największa pasja. Dajcie się ponieść swoim największym marzeniom! 

jak stworzyć mapę marzeń książka motywacyjna tworzenie mapy marzeń ksiazka motywacyjna mapa marzeń warsztat mapa marzeń jak tworzyć mapa marzeń koło życia mapa marzeń warsztat

Warsztat tworzenia Mapy Marzeń

Autorka zdjęć – fotograf Agnieszka Olszańska

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge