Lane Perfumy Francuskie – piękne i trwałe zapachy w niskiej cenie!

Czy tanie perfumy mogą być piękne? Czy tylko drogie perfumy oznaczają, że będą na skórze długo się utrzymywać? Od czego zależy trwałość perfum? Rozwiewamy wszystkie wątpliwości – francuskie perfumy lane to piękne i trwałe zapachy. Warto je poznać, bo wydasz na nie dużo mniej, niż na dobrze Ci znane perfumy światowych marek.

perfumy lane francuskie

Francuskie Perfumy Lane – czym są?

Lane Perfumy – to kompozycje zapachowe, które zapachem przypominają popularne perfumy. W przeciwieństwie do światowych producentów ich cena jest znacznie mniejsza. Jedyną różnicą, która widoczna jest gołym okiem – to wygląd flakonów. W przeciwieństwie do znanych marek – flakony lanych perfum nie są fantazyjne, kolorowe, nie zawierają wymyślnych zdobień przykuwających uwagę. Flakony perfum nalewanych są proste i minimalistyczne – i równie dobrze prezentują się na toaletce. Niższa cena perfum lanych wynika także z dużo mniejszych kosztów marketingowych. Światowe marki przeznaczają na reklamę ogromne sumy, które w dużej mierze przeznaczone są na gaże znanych aktorów i celebrytów, którzy swoimi nazwiskami promują wybrane zapachy. 

W lanych perfumach koszty produkcji, marketingu i reklamy ograniczone są do minimum, co pozwala również obniżyć koszt perfum. W przypadku najbardziej popularnej marki francuskich perfum tj. AMBRA – ceny zaczynają się już od 17 zł za 35 ml. 

Czy lane perfumy mogą być trwałe? 

Do produkcji perfum lanych – wykorzystuje się składniki najwyższej jakości, a sam proces produkcji wygląda podobnie w różnych manufakturach. Wykorzystuje się podobne składniki – starannie zachowując ich proporcje. Dzięki temu, ich jakość i trwałość nie odbiega od znanych markowych perfum, o ile zawartość substancji utrwalających jest na tym samym poziomie. O tej ilości mówi nam nazwa produktu, tj. woda kolońska, toaletowa czy perfumowana. Na trwałość perfum ma wpływ jeszcze kilka innych czynników, m.in. sposób aplikacji perfum, pora ich użytkowania, PH skóry, nawilżenie skóry, czy aktualna pora roku.

Jak aplikować perfumy? 

Najlepsza aplikacja perfum to taka, która sprawia Ci największą przyjemność z wyczuwania perfum. Aplikuj perfumy tam, gdzie lubisz: na szyi, nadgarstkach, karku. Powszechnie wiadomo, że psikanie perfum w miejscach, gdzie pulsuje krew wzmacnia intensywność zapachu. Jeśli lubisz aplikować perfumy na nadgarstkach pamiętaj, żeby nie pocierać ich o siebie. Pocieranie zmienia, a nawet miażdży cząsteczki zapachowe i może zmienić oraz skrócić czas pachnienia na skórze.

Jak przedłużyć trwałość perfum?

Masz już swój ulubiony zapach, z którym się nie rozstajesz? Chciałabyś, żeby jego aromat zawsze był wyczuwalny? Poznaj trik, który wydłuży trwałość Twoich perfum. Po prostu zadbaj o swoją skórę – tyle i aż tyle. Perfumy nie lubią suchej skóry, utrzymują się dłużej, na dobrze nawilżonej i zdrowej skórze. Nie zapomnij więc o systematycznym balsamowaniu, szczotkowaniu i piciu odpowiedniej ilości wody. Wejdź w dobry nawyk i ciesz się swoim ulubionym zapachem, czy to lanych francuskich perfum czy innych markowych zapachów, jeszcze dłużej. 

Skład perfum francuskich – czy jest ważny?

Oferta perfum francuskich jest niezwykle szeroka. Jeśli lubisz “bawić się” zapachami, dopasowywać zapach do konkretnej stylizacji, nastroju i pory roku i zależy Ci na kupnie trwałych perfum poszukaj pięknego zapachu wśród francuskich perfum lanych – orientalnych, szyprowych i fougere. Delikatne perfumy francuskie to kompozycje oparte na nutach kwiatowych, owocowych, wodnych, cytrusowych. 

Na jaką porę roku wybrać lane perfumy francuskie?

Co do zasady, mocne i wyraziste perfumy francuskie powinno aplikować się podczas chłodnych dni. Perfumy na zimę i jesień mogą okazać się zbyt intensywne do użytkowania latem i wiosną. Dodatnia temperatura rozgrzewa skórę, a ciepło wzmaga intensywność perfum.  Nikt nie lubi ciężkich i duszących perfum w gorące dni, także wejdź na www.laneperfumy.pl i sprawdź na jaką porę roku oraz dnia sugerowane jest użycie danego zapachu.

perfumy lane trwałość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge