Łososiowa marynarka, skórzane legginsy i czapka glamour

Łososiowy kolor to kolor, który naprawdę trudno znaleźć na sklepowych półkach. Łososiowa marynarka z koronkowymi rękawami to ta delikatniejsza część tego seta, skórzane legginsy w kolorze czarnym dodają trochę pazura, a sportowa czapka to efekt moich pierwszych eksperymentów ze sportowym stylem.

 

Wpisałam do wyszukiwarki Google hasło “łososiowy kolor trend” i okazuje się, że na pierwszych wynikach wyszukiwania prym wiodą… ściany w kolorze łososiowym, włosy w kolorze łososiowym (!), a dopiero później pod nimi pojawiają się ubrania w kolorze łososiowym. Mam wrażenie, że dla projektantów to chyba trochę “trudny” kolor, choć jak dla mnie on jest po po prostu piękny. Moja łososiowa marynarka z koronkowymi rękawami jest jedną z niewielu rzeczy w mojej szafie w takim odcieniu.

Czarny pięknie kontrastuje się z łososiowym, dlatego postawiłam na czarne skórzane spodnio-legginsy z jestesmodna.pl, czarne botki i czarną torebkę ze złotymi ćwiekami. W komplecie również mój najpiękniejszy złoty zegarek z tygrysem od belleju.com. Ostatnio zaczęłam eksperymentować z połączeniami stylu eleganckiego ze sportowym, więc zaczynam te eksperymenty od sportowej czapki, ale w stylu glamour. Jeśli widzieliście moją relację ze Śniadania Bloggerów to pewnie już wiecie, skąd kojarzycie ten set ; ).

torebka z ćwiekami złotymi

marynarka łososiowa

 

łososiowa marynarka

kopertówka z ćwiekami

czarne botki

 

złoty zegarek

fot. modapokazy.pl

| MARYNARKA – dolce – vestito | SPODNIE – jestesmodna.pl | CZAPKA – river island | ZEGAREK – belleju.com | TOREBKA – butik | BOTKI – domodi.pl |

 

 

 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge