MOJE KSIĄŻKI

“Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali?”

Książka motywacyjna 

Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali

www.jakrzucicwszystkoiwyjechacnabali.pl

20 rozdziałów, dzięki którym… w Twoim życiu zaczną dziać się “cuda”! 
 
 

Polecana m.in przez Radio Chilli Zet, portal Obcasy.pl czy znanego blogera Volantification. Zaprezentowana m.in w “Pytanie na Śniadanie” w TVP2.

 
Jeżeli kiedykolwiek w Twojej głowie pojawiła się myśl “kiedyś rzucę to wszystko” – ta książka motywacyjna jest dla Ciebie! To idealna publikacja dla tych, którzy marzą o tym, aby wyrwać się – z nudnej pracy, z toksycznego związku, z różnych niekomfortowych sytuacji. Jak to zrobić? Jak się zmotywować? Po przeczytaniu tej książki już nie będziecie mieć żadnych wątpliwości.

W 20 rozdziałach znajdziesz wszystko to, co potrzebne jest do mentalnej przemiany i zrozumienia zasad odpowiedzialnych za sukces. Te zasady znają osoby, które przyciągają do siebie same dobre rzeczy, jedna po drugiej. Dołącz do nich!
 
Nie mylcie proszę tej książki z książką… podróżniczą! Choć w tytule jest malownicza wyspa Bali, znalazła się tam ona jedynie jako metafora. Wszak to właśnie wyspa Bali stała się synonimem szczęścia i dobrobytu. Książka “Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali?” to bardzo czytelny i łatwy w odbiorze poradnik. 
 

„Wdrożenie tych wszystkich zasad sprawiło, że jestem osobą wolną, która robi to, co kocha. Przebudzenie pozwoliło mi wyrwać się z machiny, która nie pozwala na czerpanie pełnej radości z życia, a która nakazuje bieg przez płotki bez możliwości wytchnienia i zatrzymania się.

Nie oznacza to, że spoczęłam na laurach, ponieważ cały czas pracuję nad tym, aby utrzymać obecną sytuację. Najważniejszym obszarem, który cały czas poznaję i rozwijam, jest świadomość. Świadomość siebie, swoich myśli, świadomość sensu istnienia. Pogłębianie świadomości jest kluczowe do tego, aby pewnie stąpać po ziemi i znać cel działań, którym poświęcamy swój cenny czas.”.

Joanna Szczepaniak, autorka książki

 

“Pamiętnik modowej blogerki”

Pierwsza książka w Polsce o modowych blogerkach 

Patronat medialny

 

na allegro

 

Pamiętnik Modowej Blogerki” to oparta na faktach historia dziewczyny, która od kilku lat prowadzi swojego bloga o modzie, pracuje w agencji modowej, studiuje projektowanie ubioru i całe jej życie kręci się wokół świata fashion. Świat mody za swą barwną dekoracją kryje też niestety wiele smutnych historii, a bohaterka pamiętnika stała się prawdziwą “fashion victim” w dosłownym tego słowa znaczeniu.

 

Świat mody jest pełen piękna, luksusu i wspaniałych wspaniałości. Świat mody jest też wyjątkowo brutalny, niczym modliszka pożera swych wyznawców. Światy mody jest w rękach kreatorów mody i kreatorów rzeczywistości. Świat mody coraz częściej jest też w rękach konsumentów i jest istotnym elementem społeczeństwa konsumpcyjnego. Widząc jedynie blaski, nie cienie, lgną do niego wciąż nowe pokolenia wyznawczyń mody, fashionistek, trendsetterek, ofiar mody w końcu. Taką fashion victim jest (staje się z czasem!) bohaterka „Pamiętnika modowej blogerki” Joanny Szczepaniak, która przechodzi niemalże klasycznie wszystkie etapy choroby zwanej miłością do mody.”

 

Andrzej Kwaśniewski, modaija.pl

 

Okładka Pamiętnik Modowej Blogerki