Najmodniejsze stroje kąpielowe na sezon 2022 [PRZEGLĄD]

Jakie stroje kąpielowe rządzą na plażach w 2022 roku? Sezon się jeszcze nie skończył! Tak naprawdę plażujemy do późnych miesięcy jesiennych, wszak nie tylko w Polsce możemy wybrać się nad morze, ale do wielu zagranicznych krajów również. Poznajcie modne stroje kąpielowe.

jak się szybko opalić

Modne stroje kąpielowe na 2022

Stroje kąpielowe kupujemy tak naprawdę przez cały rok. Oczywiście w miesiącach letnich jest wzmożone zainteresowanie tego typu częścią ubioru, jednak na wakacje jeździmy przecież zarówno w lutym, jak i w listopadzie. Obieramy wtedy bardziej egzotyczne miejsca, które zagwarantują nam piękną pogodę. Dodam jeszcze, że w kwestii wyboru stroju kąpielowego decydujemy się na dany model nie tylko ze względu na naszą figurę, ale również ze względów praktycznych. Dlatego nie każdy lubi stroje kąpielowe jednoczęściowe, ponieważ zakrywają one sporo ciała. Jednym słowem jeśli chcemy uniknąć zbyt dużych odcięć po opalaniu, wybieramy strój, który zakrywa jak najmniej naszego ciała. Dobrym rozwiązaniem są stroje kąpielowe z wysokim stanem albo tak lubiane przez kobiety stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające.

Wiadomo, że nie każda kobieta może pozwolić sobie na bikini, ponieważ to jest strój, który uszyty jest dosłownie z małych paseczków. Nic pod nim nie zakryjemy, tylko to, co wypada. Oczywiście każda kobieta, jeśli chce i ma ochotę, bez względu na wagę, może pokusić się o założenie takiego stroju kąpielowego. Jednak nie każda kobieta miałaby dobre samopoczucie w takim stroju plażowym. Dlatego też istnieje wiele alternatyw dla plażowiczów jak na przykład stroje kąpielowe wysoki stan, aby każda kobieta mogła czuć się pięknie oraz swobodnie na plaży. To jest najważniejsze dla producentów tego typu odzieży.

Co będzie modne na plaży w sezonie 2022?

Zdecydowanie jednym z modniejszych kierunków będzie… zew natury! Wielobarwne wzory natury są trendy również w tym roku. Wybierz dla siebie zwierzęcy nadruk albo postaw na design inspirowany tropikalną dżunglą. Muszę przyznać, że to również jeden z moich ulubionych trendów na plaży. W zwierzęcych motywach kobiece ciało wygląda seksownie i atrakcyjnie. Nie można oczywiście przesadzić z tym “seksownym”, wszak plaża nie jest od nachalnego uwodzenia mężczyzn i noszenia wyzywających okryć. Jednak nie oznacza to rezygnacji z tego, aby czuć się maksymalnie kobieco. 

Kolejny kierunek podczas wybierania modnego stroju kąpielowego to kierunek… retro! I tutaj do wyboru mamy przeróżne stroje kąpielowe dwuczęściowe oraz jednoczęściowe. Te pierwsze bardzo często mają wysoki stan, co jest idealne do maskowania naszego brzucha (co kobiety robią po prostu nagminnie). Wiadomo, większość kobiet na plaży rodziła dzieci, a po porodach brzuch nie zawsze wygląda idealnie. Dlatego też stroje kąpielowe zakrywające brzuch są tak często wybierane przez płeć piękną. 

Warto również wspomnieć o tym, że kobiety lubiące ukryć co nieco często decydują się na model o nazwie monokini. Niby jest to strój jednoczęściowym, ale posiada tak szerokie wycięcia iż nie sprawia wrażenia topornego albo “basenowego”. Dzięki połączeniu z dołem pozwala jednak na chociaż częściowe zakrycie dolnej części brzucha i lepsze samopoczucie kobiety w takim wydaniu. To naprawdę fajna alternatywa i złoty środek między strojem typu bikini, a jednoczęściowym. Sama miałam kiedyś model stroju monokini i czułam się w nim swobodnie, ale i atrakcyjnie. Bardzo polecam ten model.

Na sezon 2022 modne będą również stroje kąpielowe asymetryczne. I w przypadku tych strojów naprawdę można poszaleć! Co ciekawe, wyglądają one czasem wręcz awangardowo. Idealne dla miłośniczek mody, ciekawych rozwiązań w ubiorze. Stroje asymetryczne mogę być ozdobione na przykład wiązaniem z kokardą albo wycięciami na brzegach stroju. Może tego typu stroje nie nadają się stricte do pływania w basenie, ale do plażowania na plażach całego świata jak najbardziej. Warto wyjechać czasem na zagraniczne plaże, aby zobaczyć jak wygląda moda plażowa w innych krajach, gdzie przyjeżdżają ludzie z całego świata. To z pewnością jest świetne źródło inspiracji dla nas. 

stroje kąpielowe od astratex.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge