Pastele – trend sezonu | moje inspiracje

Pastele będą, a właściwie to już są hitem na sezon wiosna lato 2012. Dla mnie ten trend jest jedną z większych inspiracji.

Pastelowe LOVE

W nadchodzącym sezonie pastele będą widoczne praktycznie wszędzie, zarówno na ubraniach, jak i na dodatkach. Szczerze mówiąc, bardzo mnie to cieszy, bo pastelowe kolory (pomijając liliowy) są bardzo w moim guście. Szczególnie podobają mi się opisy pastelowych kolorów takie jak bluzka w kolorze cytrynowego sorbetu albo torebka w odcieniu lodów waniliowych. Ahhh będzie pysznie tej wiosny!  🙂

Trend pastele

Trend pastele

Trend pastele

Trend pastele

Trend pastele

 

Trend pastele

Comments

  1. avatarJAsia says

    Uwielbiam pastele, w tych kolorach czuję się najlepiej. Mam wrażenie, że pastele, dzięki stonowanej barwie uspokajają 🙂 Nadają też stylowi pewną “miękkość” i ciepło:)

  2. avatarobsessive says

    Kocham pastele. Zazdroszcze dziewczynom które moga je nosić. Ja mam niestety nie ten typ urody, dobrze mi tylko w mocnych odcieniach.

  3. avatarnila says

    Och !!! Pastele !!! Kocham ciuszki w tych pięknych [ jak ja to mówię mlecznych 🙂 ] kolorkach. Słodka mięta , niewinny róż , spokojna zółć … Czy to nie brzmi cudownie :)? . Ja jednak uważam , że aby w naszej kreacji nie wiało nudą to należy połączyć te przesłodkie kolory z czymś neonowym bądź klasycznym ( czerń,brąz itp. ) aby nasz look miał tzw. power 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge