Płytki do łazienki – inspiracje i pomysły na nowoczesne wnętrza

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Jest miejscem, w którym możesz przygotować się na dzień pełen wyzwań oraz zrelaksować wieczorem. Bardzo ważne jest więc, aby jej wygląd był nie tylko funkcjonalny, ale też estetyczny i zgodny z upodobaniami domowników. 

Kolorowe płytki do łazienki

Wybór odpowiednich płytek może całkowicie odmienić charakter łazienki. Zainspiruj się naszymi pomysłami na modne i stylowe aranżacje łazienek. 

Razem z Grupą Tubądzin przygotowaliśmy dla Ciebie trzy pomysły na nowoczesne łazienki z wykorzystaniem kolekcji Masovia stworzonej przez Dorotę Koziarę. W kolekcji znajdziesz płytki do łazienki w różnych kolorach, które możesz ze sobą dowolnie łączyć, tworząc unikalne i inspirujące aranżacje. Przekonaj się, jak kolekcja Masovia może odmienić Twoją łazienkę dzięki nasyconym kolorom i odważnym połączeniom.

1. Nowoczesne płytki do łazienki jednokolorowej

Total look przenika nie tylko do świata mody, ale też do aranżacji wnętrz. Monochromatyczne łazienki w nowoczesnym wydaniu wyglądają niezwykle elegancko i stylowo. Zamiast jednak stawiać na neutralne beże, biel lub brązy, wybierz intensywne kolory. Znajdziesz je w kolekcji Masovia – są to płytki od głębokich granatów po intensywne odcienie zieleni i rubinów. Na jaki kolor warto postawić? W 2024 roku bardzo modna jest mocna zieleń oraz intensywny niebieski.

Zielone płytki ścienne do łazienki

Kolekcja Masovia – kreacja Dorota Koziara

Wybierz jeden kolor z gamy Masovia i ułóż go konsekwentnie na wszystkich ścianach. Zwróć uwagę, że Masovia to płytki ścienne, dlatego na podłogę dobierz ceramikę (np. gresy) od Grupy Tubądzin w bardzo zbliżonej kolorystyce. W ten sposób osiągniesz efekt spójności i harmonii.

2. Płytki do łazienek w kontrastujących kolorach

Odważne połączenia kolorów mogą nadać łazience niepowtarzalnego charakteru i energii. Kontrastujące barwy są doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą przełamać monotonię minimalistycznych wnętrz i wprowadzić do aranżacji nowoczesny, pełen dynamiki wygląd. Dzięki kolekcji Masovia od Doroty Koziary i Grupy Tubądzin jesteś w stanie to bardzo łatwo osiągnąć.

Nowoczesne płytki do łazienki w kontrastujących kolorach

Kolekcja Masovia – kreacja Dorota Koziara

Kolekcja oferuje aż 9 kolorów, które możesz łączyć ze sobą w pary. Jakie kontrasty warto wypróbować? Połącz np. granat z intensywną, musztardową żółcią. W ten sposób stworzysz odważne i energetyzujące wnętrze. Innym pomysłem jest zestawienie np. różu z niebieskim lub szarością. Pamiętaj, że kluczem do idealnego designu łazienki jest zachowanie równowagi. Jeden z wybranych przez Ciebie kolorów powinien dominować w aranżacji, natomiast drugi będzie stanowić wyróżniający się kontrapunkt.

3. Kolorowe płytki ścienne do łazienki – chaos pod kontrolą

Jeśli uwielbiasz odważne i nietuzinowe aranżacje, kolorowe płytki ścienne pozwolą Ci wyrazić swoją kreatywność. Dzięki tej propozycji stworzysz unikalne kompozycje i wzory.

Płytki do łazienki ułożone w kolorowy wzór na ścianie

Kolekcja Masovia – kreacja Dorota Koziara

Wybierz kilka kolorów płytek z kolekcji Masovia i ułóż je w dowolne wzory. Możesz stworzyć harmonijną mieszankę odcieni zieleni, turkusu i granatu, albo zdecydować się na bardziej kontrastujące połączenia, np. różu, niebieskiego i beżu. Ciekawym pomysłem będzie też połączenie rubinowej czerwieni z intensywną żółcią i głębokim niebieskim.

Płytki Masovia dostępne w formacie 8 × 30 cm są idealne do tworzenia dynamicznych i pełnych życia przestrzeni. Możesz układać je w regularne wzory, np. pionowe pasy lub zaprojektować abstrakcyjne kompozycje. Wysokiej jakości szkliwo płytek nadaje kolorom głębię i intensywność, co dodatkowo podkreśla wyrazisty design łazienki.

Z kolekcją Masovia od Doroty Koziary i Grupy Tubądzin możliwości aranżacji łazienki są niemal nieograniczone. Niezależnie od tego, czy preferujesz jednokolorowe, kontrastujące, czy pełne kolorów wnętrza, w tej kolekcji na pewno znajdziesz coś dla siebie. Odkryj potencjał kolorów i wzorów, które wprowadzą do łazienki nowoczesność i świeżość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge