Biżuteria wyjątkowa – gdzie taką znaleźć? Ja znalazłam!

Biżuteria to przyjaciółka większości kobiet. I nie ważne, czy jest to delikatna, prawie niewidoczna bransoletka czy duży naszyjnik, lubimy otaczać się złotem, srebrem i drogocennymi kamieniami. To podkreśla naszą kobiecość i dodaje nam uroku. Gdzie znaleźć piękną biżuterię?

Biżuteria polecana

Polecana biżuteria

Jakie są moje preferencje co do biżuterii? Na pewno wolę skromne ozdoby, aniżeli wielkie łańcuchy czy wiszące kamienie. Biżuteria w klimacie celebrytek, zawieszek to zdecydowanie mój typ. Jeżeli inna biżuteria, to na pewno delikatna. Odstępstwem są jedynie duże złote koła kolczyki, które noszę na co dzień od wielu lat i stały się już one częścią mojego wyglądu. Żadne inne kolczyki tak mi nie przypasowały, jak właśnie złote, duże koła. Wracając do tematu, w kwestii biżuterii zdecydowanie warto zwrócić uwagą na taką, która jest ręcznie wykonywana. To zupełnie coś innego, aniżeli jakaś masówka “made in China”. 

Ręcznie robiona biżuteria w dobrych cenach – Roksana Gajer

Miałam możliwość testowania tej biżuterii i jestem zachwycona perfekcjonizmem wykonania, kunsztem. Po prostu widać, że ktoś zrobił to z sercem. Każdy przygotowany produkt otoczony jest ogromną troską i uwagą. Jak piszą o sobie “Dbamy o najdrobniejsze szczegóły, łącznie z osadzeniem kamienia i wykończeniami. Takie podejście sprawia, że biżuteria z kamieni naturalnych będzie służyć latami, dzień po dniu zdobiąc i dopełniając wizerunek, jako jego najdoskonalsze wykończenie.

biżuteria delikatna

Prawdziwa biżuteria

Dlaczego biżuterię od Roksana Gajer można nazwać prawdziwą? Ponieważ jest wykonywana z prawdziwych surowców. Przykładowo mój komplet z perłami to prawdziwe perły, a kuleczki między perłami to złocone srebro. To są takie małe dzieła sztuki, wykonane z wartościowych materiałów. Tu nie ma plastiku, sztuczności, tanich zamienników. Warto pamiętać, że kamienie szlachetne mają swoją moc, a każdy z nich wywiera inne działanie na nas. Warto poczytać o tym jakie oddziaływanie mają różne minerały czy kamienie.

Tworzenie rzeczy ręcznie również ma swoją wartość i z pewnością takie rzeczy mają o wiele lepszą “energię”. Dlatego doceniam takie sklepy jak Roksana Gajer, gdzie te produkty są od A do Z wykonane przez człowieka, że są stworzone z prawdziwych surowców. Owszem, taka biżuteria trochę więcej kosztuje, aniżeli ta ze sklepów sieciowych, ale wartość ich jest bezcenna moim zdaniem i fakt, że nie są z plastiku.

Czy warto dawać biżuterię na prezent?

Moim zdaniem biżuteria to jeden z najlepszych pomysłów na prezent, mam tu na myśli kobiety oczywiście. Na dodatek biżuterię możemy zapakować w piękne, eleganckie pudełko. Przykładowo taki komplet perłowy, który mam na sobie, bardzo chciałabym dostać jako prezent. Z pewnością byłabym zadowolona z takiej niespodzianki. Podarowanie komuś biżuterii to niemalże taki pewniak. Która kobieta nie ucieszy się z nowej biżuterii? Nie znam takich.

Ręcznie robiona biżuteria w dobrych cenach – Roksana Gajer

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge