Pralka, o której marzy każda kobieta – Haier i-Pro 7 [TEST]

Dacie wiarę? Aż 14 programów prania, podświetlane wnętrze bębna, opcja odświeżania eleganckich ubrań parą, czy automatyczny system czyszczenia bębna i kołnierza. To tylko część z innowacyjnych funkcji, jakie posiada pralka Haier i-Pro 7. Dlaczego warto mieć ją w swoim domu?

Haier opinie

Pralka Haier opinie

Pralka to taki sprzęt, który chodzi „na okrągło”. W szczególności, gdy mamy dzieci. U mnie pralka włączana jest prawie codziennie. Z pewnością warto zafundować sobie taki sprzęt, który będzie gwarantował nam maksymalną wygodę i komfort użytkowania. 

i-Pro 7 to pralka z półki premium, która różni się od innych wieloma udogodnieniami. Jakie innowacyjne funkcje posiada? Czym się wyróżnia? Dlaczego może dać nam więcej, aniżeli inne pralki? Sprawdźmy! 

Sprawdź opis i cenę pralki Haier

O pralce Haier można powiedzieć, że to…. inteligentny robot piorący. Dzięki rozbudowanej automatyce wagowej precyzyjnie dostosowuje zużycie wody i czas trwania cyklu do ilości prania. Oznacza to, że nie musimy zapełniać całego bębna. Pralka samodzielnie przeanalizuje ilość ubrań i zużyje tylko tyle wody i energii, ile jest niezbędne, by je skutecznie wyprać. To duża oszczędność nie tylko prądu, ale i czasu.

Fajnym rozwiązaniem jest też podświetlany bęben. Pozwala łatwo kontrolować zawartość pralki, a po zakończonym cyklu – sprawdzić, czy nic nie pozostało w środku. Od teraz żadna skarpetka nie umknie naszej uwadze!

haier czy warto pralka

pralka Haier opinie

Moim absolutnym faworytem jest jednak funkcja i-Refresh, czyli program dedykowany delikatnym ubraniom, takim jak marynarki, garnitury, spódnice, płaszcze, czy sztuczne futra. Polega na rozprowadzaniu pary wewnątrz bębna, co rozluźnia tkaniny i pomaga w usuwaniu plam – bez ryzyka ich uszkodzenia. Pozbywamy się zapachu, kurzu i alergenów w zaledwie 20 minut i to bez użycia detergentów! Ta funkcja sprawdzi się też w przypadku sztucznych tkanin, które źle reagują na wyższe temperatury, bo wiadomo, ten cały poliester to po prostu plastik.

Sprawdź inne funkcje Haier i-Pro 7

Co więcej, użycie pary sprawia, że ubrania są wiele mniej pogniecione, o wiele łatwiej je wyprasować, a czasem prasowanie może okazać się nawet zbędne. Kolejne bardzo duże ułatwienie dla każdej pani domu.

i-Refresh to nie jedyna funkcja, która zapewnia bezpieczeństwo naszym ubraniom i sprawia, że nawet delikatne tkaniny nie ulegną zniszczeniu, zmechaceniu czy porwaniu. Rozwiązanie zagadki? Powierzchnia bębna posiada specjalne wypustki w kształcie maleńkich poduszek. Dzięki nim tkaniny ślizgają się po jego powierzchni podczas wirowania. Nie ma więc ryzyka uszkodzenia, bo ubranie fizycznie nie ma o co się zaczepić! Możemy więc bez obaw prać wełnę, kaszmir czy jedwab i mieć pewność, że będą wyglądały jak nowe, niezależnie od tego, ile razy zostały wyprane. 

pralka haier funkcje

pralka haier czy warto

Warto również dodać, że pralka Haier chodzi o połowę ciszej od większości pralek dostępnych na rynku. Także nawet nastawienie prania po godz. 22:00 nie jest problematyczne np. dla sąsiadów. Biorąc pod uwagę, jak wiele osób mieszka w blokach, posiadanie takiej pralki to skarb 😊. Tak cicha praca możliwa jest dzięki silnikowi Direct Motion, zawieszonemu bezpośrednio w osi bębna. To znacznie redukuje wibracje, a więc i hałas. Przy pierwszym użyciu byłam pewna, że pralka nie zaczęła pracy – taka była cicha!

pralka haier czy warto

Na koniec jeszcze jedna świetna funkcja – system antybakteryjny ABT®, który chroni przed pleśnią i bakteriami szczególnie wrażliwe obszary, takie jak szuflada na proszek, czy uszczelka. Dzięki tej technologii nasza pralka pozostanie czysta, a my możemy cieszyć się świeżym praniem, wolnym od szkodliwych drobnoustrojów.

Wysoki poziom higieny prania zapewnia też funkcja Smart Dual Spray. To system automatycznego czyszczenia pralki, aktywujący się po każdym praniu. Z jednej strony zapewnia bardziej sterylne pranie, z drugiej wydłuża trwałość pralki.

Dowiedz się więcej o pralce Haier

Czy potrzebujecie więcej argumentów, aby zaprosić pralkę Haier do swojego domu? 

Wpis powstał we współpracy z marką Haier.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge