Przytulanka z lawendą i ogrzewaczem za 60 zł – na sen i stres!

W naszych czasach sposoby na relaks i odstresowanie się są na wagę złota. Przed nami jeszcze wiele chłodnych dni, dlatego warto zaprosić do swojego domu przyjaciela w postaci ogrzewacza przytulanki z uspokajającą lawendą. Idealne dla dorosłych i dla dzieci.

ogrzewacz warmies

przytulanka ogrzewacz Warmies®

Przytulanki ogrzewacze z lawendą

Ostatnio hitem w moim domu stały się pluszowe przytulanki Warmies®. Julek jest nimi zachwycony! I nie tylko Julek, bo ja chętnie z nimi przesiaduję pracując przy laptopie albo oglądając film. Słodkie misie mają funkcję ogrzewacza oraz centrum relaksu dzięki pięknemu zapachowi lawendy, który działa uspokajająco. Wnętrze misia to w 100% naturalne wypełnienie prosa i nasion lnu. Można je podgrzewać w kuchence mikrofalowej w chłodne zimowe wieczory lub chłodzić w lodówce na gorące letnie noce. Milusińskie pluszaki są ciepłe i przyjemne w dotyku. Relaksują ciepłem i zapachem. Warto wiedzieć, że taka przytulanka ogrzewacz kosztuje… nie wiele ponad 50 zł!

Grzejące przytulanki Warmies® zobacz cenę

Zwykłe misie nie wzbudzają większego zainteresowania u Julka, ale misie Warmies® są zupełnie inne. Julkowi podoba się, że są cieplutkie i milutkie, inne niż wszystkie. Warto zaznaczyć, że jest miś przytulanka ogrzewacz przeznaczony dla dzieci mniej więcej od 3 lat. Z pewnością jest to genialna pomoc przy usypianiu dziecka. Jeśli dziecko uwielbia przytulanki to taki ogrzewacz z uspokajającą lawendą będzie wprost idealnym wsparciem. Jak dziecko się przyzwyczai to możliwe, że już nie będzie chciało żadnej innej przytulanki.

przytulanka ogrzewacz

Przytulanka ogrzewacz dla dzieci i dla dorosłych

O tym, jak przyjemnie siedzi się z takim ogrzewaczem można dowiedzieć się w momencie, kiedy faktycznie z niego skorzystamy. Nie da się opisać tego, jakie jest to miłe. Ogrzewacze Warmies® wyróżnia to, że po podgrzaniu unosi się z nich relaksujący zapach lawendy. Nie jest tajemnicą zbawienna moc olejków eterycznych, a lawendę warto zaprosić do swojego życia. Dlaczega lawenda? Ponieważ ułatwia zasypianie i koi nerwy, pozwala się wyciszyć.

To wspaniały towarzysz dla osób, które pracują zdalnie (ja również do ich należę) i potrzebują się skupić. Praca w towarzystwie takiego ogrzewacza z lawendą będzie o wiele przyjemniejesza i bardziej produktywna. Warto również wiedzieć, że jest on jednym z najbezpieczniejszych w użyciu olejków eterycznych. Nie dziwne więc, że używa się go w produktach przeznaczonych dla dzieci.

ogrzewacz dla dzieci

Na pewno warto zaznaczyć, że pluszowe przytulanki Warmies® kosztują nie wiele ponad 50 zł, więc jest to naprawdę rozsądna i atrakcyjna cena jak na takiego misia do zadań specjalnych. Tym bardziej, że mogą z niego korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci, także jest to gadżet bardzo wszechstronny. Przytulanka ogrzewacz to również wspaniały pomysł na prezent dla bliskiej osoby lub dla rodziców.

przytulanka warmies przytulanka z ogrzewaczem

Grzejące przytulanki Warmies®zobacz cenę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge