Wrocław Fashion Meeting – pudrowy sweterek i kołnierzyk z pereł

Kilka dni temu, 10 listopada odbył się sympatyczny modowy event – Wrocław Fashion Meeting. Pokazy mody, stoiska projektantów, fajnie ubrani ludzie. Trendhunterzy wyławiali ciekawie ubranych ludzi i wpuszczali ich na wybieg. Mam dla Was krótką relację z tego wrocławskiego wypadu oraz moją cukierkową stylizację, w której znalazł się m.in pudrowy sweterek.

Pudrowy sweterek

Zacznę może od mojej stylizacji. Chyba każdy już zna pudrowy sweterek z angory by H&M Lana del Rey, byłam nim zachwycona, ale tylko do drugiego założenia… Wiele osób faktycznie wspominało, że ten pastelowy sweter jest kompletnie niepraktyczny, bo strasznie się z niego sypie. Przy pierwszym założeniu pudrowego swetra w ogóle tego nie odczułam, ale przy drugim założeniu – dramat! Całe moje spodnie i płaszcz ulepione były nitkami z angory! Co więcej! Przy pierwszej próbie bicia braw okazało się, że… wokół mnie zbierają się tumany puchów!

Nie mogłam więc bić braw i stałam jak kołek, starając się jak najmniej poruszać. To nie wszystko. Żałujcie, że nie widziałyście miny jednej z projektantek, która miała na swoim stoisku większość czarnych ubrań, i do których to podeszłam, starając się je obejrzeć. Pół mojego swetra przylepiło się do jej “projektów”, a projektantka gdy to zauważyła – bardzo dyplomatycznie zakończyła ze mną rozmawiać i… uciekła! Ten pudrowy sweter to jakaś porażka! Jest piękny, ale kompletnie niepraktyczny!

Do Wrocławia wybrałam się z moją the best friend, odwiedziłam wiele stoisk z różnymi bibelotami, ale oczywiście nic nie kupiłam, bo jak zwykle chodzę bez gotówki, a kartą płacić nie można było. Gdyby nie historia z różowym sweterkiem, paradoksalnie, byłoby “różowo”, a tak… do dziś nie mogę odczyścić mojego bordowego płaszcza z różowych nitek.

kołnierzyk perłowy

torebka pikowana
kołnierzyk z perłami

Więcej:

Comments

  1. avatar says

    twoja “cukierkowa” stylizacja jest prześliczna, bardzo mi się podoba 😉 sweter też mi się podobał, ale nie miałam zamiaru go kupować, bo podejrzewałam, że może być kiepskiej jakości, a poza tym to chyba wełna, więc by mnie zagryzł ;P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge