Jako agentka Rimmel miałam okazje poznać hit kosmetyczny!

Ten tusz to mega nowość w kwestii produktów do malowania rzęs. Maksymalne pogrubienie i możliwość zmycia tuszu tylko za pomocą wody! Od kiedy poznałam ten tusz – nie mogę się z nim rozstać. Poznajcie bliżej tusz Rimmel Scandaleyes Reloaded.

O akcji “Agentka Rimmel”

Razem z blogerkami zostałyśmy zaproszone przez Rimmel na odkrywanie londyńskiej tejemnicy. Przed spotkaniem każda z nas otrzymała tajemnicza walizkę, do której klucz zdobyłyśmy biorąc udział w specjalnej misji. Jak się okazało tym kosmetycznym hitem i nowością zarazem okazał się nowy tusz do rzęs Rimmel Scandaleyes Reloaded.

rimmel scandaleyes blogerka

rimmel scandaleyes misja

rimmel-tusz-test

O tuszu Rimmel Scandaleyes Reloaded

Kultowa maskara Rimmel powraca w nowej odsłonie! To zupełnie nowy poziom makijażu rzęs. Ekstremalna objętość bez grudek, bez rozmazywania się i bez efektu pandy aż do 24H! Opatentowana formuła „extreme-wear” z elastycznymi polimerami buduje super objętość od pierwszego pociągnięcia szczoteczką.

rimmel-tusz-scandalise

A teraz coś, co mnie naprawdę zaskoczyło w kwestii takiego produktu jak tusz do rzęs. Formuła tego kosmetyku jest na tyle delikatna, że maskarę można zmyć… za pomocą wacika nasączonego ciepłą wodą! Mocno podkreślone rzęsy i demakijaż w parę sekund? Ten tusz daje nam to 2 w 1.

Nowa, zwężająca się szczoteczka pozwala dotrzeć do każdej, nawet najmniejszej rzęsy to pierwsza maskara spektakularnie podkreślająca spojrzenie, o tak trwałym działaniu i jednocześnie łatwa w demakijażu. Maskara Scandaleyes Reloaded jest odporna na rozmazywanie, smugi, kruszenie i wilgotne powietrze. To prawdziwa agentka do zadań specjalnych, która przetrwa każdy aspekt szybkiego tempa życia – od siłowni, aż po imprezę. To jednak nie koniec! Mimo extremalnej trwałości, jej demakijaż jest błyskawiczny!

rimmel-scandaleyes-reloaded

Przy produkcji tego tuszu została użyta opatentowana technologia EXTREME WEAR. Ta innowacyjna formuła daje rzęsom nawet do 11 razy większą objętość bez grudek i sklejania. Jest to zasługą unikalnego, synergicznego połączenia wosków i polimerów tworzących intensywnie czarny, pogrubiający film, który natychmiastowo otula każdą rzęsę dając skandaliczną objętość. Dodatkowo, formuła wzbogacona jest o kolagen i keratynę oraz specjalne woski i polimery, które dają efekt głębokiej i intensywnie lśniącej czerni. Mimo swojej extremalnej trwałości, maskara niezwykle łatwo zmywa się z rzęs, nie zostawiając na skórze czarnych plam i cieni. Cena: ok. 32 zł.

rimmel-scandaleyes

Rimmel Scandaleyes Reloaded – ok 32 zł.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge