Rzęsy skręt D – czym się charakteryzują i jakie wybrać?

Chcesz oferować swoim klientkom przedłużanie rzęs? Bez wątpienia chętnych na taki zabieg nie będzie brakowało. Na pewno wiesz, że istnieją rzęsy o różnych skrętach. Dużą popularnością cieszy się skręt D. Czym się wyróżnia i komu pasuje? Jakie rzęsy o skręcie D warto kupić do swojego salonu? Podpowiadamy!

Rzęsy o skręcie D – jak wyglądają i kto powinien je wybrać?

Twoje klientki chcą mieć wyraziste rzęsy? Skręt D może być dla nich dobrym wyborem. Dzięki niemu zyskają naprawdę wyjątkową oprawę oczu. Czym wyróżnia się skręt D? Otóż przede wszystkim zapewnia on bardzo mocne podkręcenie, które od razu zwraca na siebie uwagę. Warto zaproponować taką opcję osobom z opadającymi powiekami oraz szeroko rozstawionymi oczami. Intensywne podkręcenie sprawi, że opadający fałd niejako schowa się za skrętem. Z kolei szeroko rozstawione oczy nie będą sprawiały wrażenia jeszcze bardziej oddalonych. Rzęsy o skręcie D sprawią, że oczy będą podniesione, ale jednocześnie nie wydłużą się wizualnie. Poza tym taki skręt to doskonałe rozwiązanie dla pań, którym marzy się wręcz hollywoodzkie spojrzenie.

Rzęsy skręt D – jakie wybrać?

Planujesz zakupić do swojego gabinetu sztuczne rzęsy o skręcie D, ale nie wiesz, które dokładnie i gdzie kupić? Warto zapoznać się z ofertą sklepu internetowego FASHION LASH. Znajdziesz tam wysokiej jakości produkty, które na pewno spełnią oczekiwania Twoje i klientek. Koniecznie rozważ zakup sztucznych rzęs Natural Black o nienachalnej grubości 0,05 mm. Charakteryzują się one przede wszystkim świetnym wyprofilowaniem i bardzo intensywną barwą na całej długości. Poza tym są sprężyste i elastyczne, więc nie musisz obawiać się, że będą się gniotły lub łamały. Co więcej, szybko docenisz, jak łatwo i komfortowo się je zakłada. Więcej dowiesz się o nich na stronie internetowej https://fashionlash.pl/produkt/rzesy-natural-black-005-mm-skret-d/. Ta naturalna czerń na pewno przypadnie do gustu każdej kobiecie.

Co jeszcze warto wiedzieć o rzęsach Natural Black?

Warto wiedzieć, że rzęsy Natural Black o skręcie D są naturalnie matowe. Pasek kleju ma 2 mm szerokości, a całkowita szerokość paska to 5 mm. Co ważne, można łatwo przyklejać i odklejać go na różnych powierzchniach. W dodatku czynności te wolno powtarzać. Na uwagę zasługuje także ekologiczne pudełko, w które zostały zapakowane.

Jak widać, rzęsy o skręcie D na pewno przypadną do gustu Twoim klientkom. Jeśli nie wiesz, gdzie je kupić, koniecznie zapoznaj się z ofertą sklepu FASHIONLASH.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge