Foto-relacja: Śniadanie Blogerów w Hotelu Bristol

Śniadanie Blogerów to już chyba tradycja. Tym razem odbyło się w pięknym Hotelu H15 Boutique Apartments. Blogerzy naprawdę dopisali, a wydarzenie prowadził przesympatyczny TOP człowiek ostatnich miesięcy czyli Łukasz Jakóbiak z 20m2 Łukasza. Co działo się tym razem?

 

Lubię, kiedy na blogerskich spotkaniach dużo się dzieje. Lubię, kiedy robimy coś kreatywnego oprócz tego, że przeszywamy wzrokiem wszystkie metki, fasony, kolory, dodatki. Na Śniadaniu Blogerów nie można było się nudzić, było na tyle ciekawie, że tak naprawdę moje śniadanie odbyło się dopiero po popołudniu, w KFC, gdzie trafiłam zupełnie przypadkiem z ekipą blogerów (pozdro dla Was kochani!). Wracając do samego eventu, jednym z zadań było opisanie ubrania, dodatku, rzeczy, które w jakiś sposób wpłynęły na nasze modowe życie, a drugim zadaniem było zrobienie kolażu z wydrukowanymi packshotami. Do obydwu zadań mieliśmy mini sesję zdjęciową.

Cieszę się, że mogłam spotkać zarówno niedawno poznane blogerskie twarzame, jak i spotkać się z tymi, z którymi znam się już “x” lat. Niestety trzy godziny to super mało, żeby móc z każdym dłużej porozmawiać, dlatego też już nie mogę doczekać się Warsaw Fashion Weekend, gdzie będą “wszyscy” w jednym miejscu, i szykują się trzy dni modowych wrażeń. W tym roku krajem, który zainspirował wszystkich są Włochy. Osobiście nie jestem wielką fanką typowej mody włoskiej (sto razy bardziej wolę szwedzkie inspiracje), ale tylko mało inteligentne osoby zamykają swoje horyzonty, nie chcąc poznać czegoś nowego. Do zobaczenia na WFW!

 

 

śniadanie blogerów

 

śniadanie blogerów

śniadanie blogerów

śniadanie blogerów

 

śniadanie blogerów

 

śniadanie blogerów

 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge