Spodnie w czarno-białe paski i marynarka a’la Balmain

Kocham marynarki w stylu Balmain. Styl militarny wcale nie musi być “ciężki”, jeśli będzie w otoczeniu jasnych, eleganckich kolorów. W moim secie spodnie w czarno-białe paski i mocny, pomarańczowy t-shirt delikatnie komponują się z białą marynarką.

Kiedyś styl militarny kojarzył mi się z ciężkimi odcieniami zieleni, wszechobecnym moro i pagonami. Balmain, jeden z moich ulubionych domów mody pokazuje, że styl ten interpretować można na wiele różnych sposobów, m.in można swobodnie bawić się nim w elegancki sposób. Lubię eleganckie marynarki, a ostatnio moją ulubioną jest właśnie ta biała marynarka inspirowana stylem militarnym, choć z szuwarami ma ona nie wiele wspólnego ;).

Biała marynarka idealnie komponuje się ze spodniami w czarno-białe paski. Taki nieco punkowy akcent przełamuję elegancję, czyli jak zwykle w moich zestawach wygrywa mój ulubiony eklektyzm. Marynarka świetnie też sprawdza się w zestawach w stylu total white look. Dzięki temu, że jest głęboko wycięta można nałożyć pod nią kolorowy t-shirt, który będzie ciekawie kontrastował z białym kolorem. Moim zdaniem pomarańczowy najlepiej ożywił cały set, choć z pewnością limonkowy kolor również świetnie by się tam wpasował.

marynarka ala balmain
biała marynarka ala balmain białe koturny h&m miejska stylizacja nenowa bluzka orange okulary lenonki spodnie czarno białe paski spodnie w czarno-białe paski spodnie czarno białe paski spodnie paski spodnie rurki w paski Spodnie w paski
spodnie w paski czarno białe

MARYNARKA – wholesale-dress.net
SPODNIE – new yorker
T-SHIRT – cubus
BUTY – h&m
TOREBKA – f&f

 

Comments

  1. avatarobserwator says

    w tym wzorze spodni tudzież legginsów chodzą już nawet przedszkolaki ( widziałam dziś) nie mówiąc o uczennicach gimnazjów, nie wiem czy ten wzór wnosi jakiś powiew świeżości moim zdaniem jest już “przejadły” , z całym szacunkiem do Ciebie Asia, po prostu ile można..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge