Spotkanie blogerek na evencie Sucessfull Bloggin’

Kolejna relacja z blogerskiego spotkania. Tym razem spotkanie blogerek odbyło się w Studio Cukry, a całe wydarzenie opatrzone było hasłem Sucessfull Bloggin’. W skrócie: ciekawe wypowiedzi, pyszne słodkości, plotki, zdjęcia.

Pierwsza część spotkania to wykłady specjalistów m.in od reklamy internetowej by Zanox, inspirująca opowieść o swoim sukcesie blogerki Jemerced, wartościowy wykład blogerki Pani Ekscelencja o zasadach współpracy z markami, ciekawe porady odnośnie robienia zdjęć na bloga od Krzysztofa Adamka, fotografa z magazynu JOY. Lubię słuchać ludzi, którzy godzinami mogliby opowiadać o swojej pasji, którzy mogą do czegoś zainspirować. Lubię słuchać ludzi, którzy w stosunkowo zabawny sposób potrafią przekazać merytoryczne informacje. W przypadku spotkania Sucessfull Bloggin’ cała cześć “mówiona” była wyjątkowo ciekawa. Relację znajdziecie też na stronie organizatora tego spotkania – serwisu Cuponation.

Druga część, już bardziej niezobowiązująca i luźna to możliwość poplotkowania z dziewczynami oraz sesja zdjęciowa całego tego naszego “blogerskiego podwórka”. Spotkanie było świetnie zorganizowane, co nie zawsze zdarza się na tego typu eventach. Jedyna rzecz, która mnie zawiodła troszkę to moment, w którym po zjedzeniu trzech cake popsów okazało się, że… nie ma już więcej ; ). Jestem absolutnie uzależniona od wszystkiego co słodkie, a już w szczególności, kiedy jest to takie pyszne. Postanowiłam też sama je kiedyś zrobić, więc jeśli mi się uda i znajdę dobry przepis, na pewno pochwale się moim “sugar” talentem ; ) A tym czasem – fotorelacja ze spotkania i mały gadżet na końcu.

spotkanie blogerów

spotkanie blogerów

spotkanie blogerek

spotkanie blogerek

spotkanie blogerek

spotkanie blogerek

spotkanie blogerek

spotkanie blogerek

spotkanie blogerów

spotkanie blogerek

spotkanie blogerek

spotkanie blogerek

Na koniec mam dla Was filmik z całego wydarzenia. Enjoy!
YouTube Preview Image

 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge