Wella Shock Waves – Lakier i Spray z termoochroną

Od kiedy zaczęłam częściej suszyć, kręcić i prostować – moje włosy stały się bardziej matowe, co więcej, zaczęły się nawet puszyć. Zaczęłam więc stosować kosmetyki do włosów z termoochroną. Czy działają?

Test kosmetyków z termoochroną

Z racji tego, że bardzo lubię linię SHOCKWAVES marki Wella, postanowiłam przetestować dwa rodzaje kosmetyków do włosów tej marki. Wypróbowałam je podczas kręcenia włosów na duże loki, właściwie bardziej ich końcówek, a nie całych włosów. Użyłam sprayu “Zakręć” z termoochroną, a później utrwaliłam efekt lakierem “Maksymalne utrwalenie”.

Efekty stosowania sprayu z termoochroną zauważyłam już po pierwszym zastosowaniu. Wcześniej trochę sceptycznie podchodziłam do tych kosmetyków, tym bardziej, że kiedyś używając podobnego sprayu przed użyciem prostownicy – słyszałam dziwny dźwięk po dotknięciu gorącej prostownicy do mokrych włosów. Miałam wrażenie, że prostownica jeszcze bardziej je wtedy niszczy.

Porada: po spryskaniu włosów sprayem warto odczekać chwilę, aż preparat trochę wsiąknie we włosy. Byłam wczoraj u fryzjerki i dostałam od niej taką radę.

Cena kosmetyków: 13 – 16 zł

Comments

  1. avatarowcz says

    Gdzie to dokładnie kupiłaś? 🙂 Już ostatnio słyszałam o tych produktach i chciałabym sama przepróbować 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge