Wzorzyste spodnie – trend sezonu | moje inspiracje

Wzorzyste spodnie szturmem zawładnęły wszystkie pokazy mody i sklepy. Te spodnie z nadrukami zdecydowanie najlepiej wyglądają do wysokich szpilek!

Printy na spodniach

Nie spodziewałam się, że moda na wzorzyste spodnie zdobędzie tak duży zasięg! Szczerze mówiąc nie do końca przepadam za spodniami w stylu pumpy (w większości przypadków masakrycznie zniekształcają one figurę!), ale w wydaniu takim jak właśnie spodnie w kwiaty, orientalne wzory, ciekawe etno nadruki – przekonały mnie na tyle, że i ja nie mogłam sobie ich odmówić. Wprawdzie MOJA STYLIZACJA Z WZORZYSTYMI SPODNIAMI nie przypomina tych, jaką lansują celebrytki i fashionistki ;-), ale stwierdziłam, że na szpilki przyjdzie jeszcze czas, więc wskoczyłam w ultra wygodne Melisski. Poniżej moje inspiracje w trendzie: spodnie z nadrukami.

Wzorzyste spodnie

Wzorzyste spodnie

Wzorzyste spodnie

Wzorzyste spodnie

Wzorzyste spodnie

Wzorzyste spodnie

Comments

  1. avatarMilla Vanilla says

    Osobiście cenię fason tych spodni za wygodę. Nie wszystkie wzory z powyższych przypadły mi do gustu, gdyż wolę bardziej stonowane i mniej “krzyczące” barwy. Zdecydowanie wybrałabym spodnie, gdzie dominują tylko dwa kolory:).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge