Zielony płaszcz, białe koturny i metalowy naszyjnik

Mój ulubiony fason płaszcza to ten w stylu Burberry, jednak tym razem postanowiłam poszukać czegoś bardziej oryginalnego. Tym sposobem zielony płaszcz (właściwie to szmaragdowy) od LA COCCO trafił do mojej szafy. Jestem nim absolutnie zachwycona!

Projektantka marki LA COCCO posiada w swojej kolekcji rzeczy idealnie wpasowane w mój gust. Zielony płaszcz od razu wpadł mi w oko, zarówno jego szmaragdowy odcień jak i bardzo ciekawy fason. Podoba mi się jego zapięcie, dzięki czemu nie muszę przed wyjściem z domu tracić cennych minut na zapinanie rzędu guzików. Rzeczy piękne i praktyczne – takie połączenie spotykane jest niezbyt często. Od tej projektantki mam jeszcze sukienkę w stylu Twiggy, oczywiście niedługo będzie można zobaczyć ją na moim blogu.

Białe dodatki takie jak białe koturny i biała, wężowa kopertówka idealnie pasują do szmaragdowego koloru. Srebrna biżuteria moim zdaniem również świetnie podkreśla przyjemny, zielony kolor płaszcza. Poza tym idealnie pasuje on do mojego zielonego koloru oczu.

biała kopertówka wężowa h&m

la cocco płaszcz

płasz ciemna zieleń

zielony płaszczyk

białe koturny h&m

płaszcz zielony

w zielonym płaszczu

zielony płaszcz

zielony płaszczyk

płaszcz zielony

PŁASZCZ – LA COCCO
BUTY – h&M
TOREBKA – h&m
NASZYJNIK – allegro

Comments

  1. avatarala says

    pięknie, 🙂 Płaszczyk jak się wydaje jest z dość cienkiej tkaniny, więc i torebka i buty świetnie tu pasują moim zdaniem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge