Świąteczna prezentowa kolekcja puszek z herbatą Ahmad Tea

Spokojny wieczór z dobrą herbatą i filmem to prosta, ale jakże wspaniała przyjemność. Ahmad Tea to herbaty, które zagościły w Polsce już ponad 30 lat temu. Z okazji świąt wyprodukowano limitowaną edycję puszek Ahmad Tea, które idealnie nadają się na prezent! Co ciekawe, jedna z nich jest również…. pozytywką!

O marce Ahmad Tea

Marka Ahmad Tea pochodzi z Wielkiej Brytanii, co oznacza, że po prostu musi znać się na herbatach. To rodzinna firma, która od czterech pokoleń czuwa nad procesem uprawy herbaty, przygotowania mieszanek, pakowania oraz jej dystrybucji. Ciekawostką jest fakt, że Ahmad Tea jako pierwszy zaproponował doskonałą herbatę w pięknych prezentowych opakowaniach i eleganckich puszkach.

Lista sprawdzonych pomysłów na prezent –> WIELKA LISTA PREZENTOWA

Herbaty Ahmad Tea London są obecne w Polsce od 1997 roku. Przez ten czas wśród koneserów zasłużyły na opinię doskonałych herbat o wysokiej jakości i wyśmienitym smaku, a grono ich miłośników nieustannie rośnie. Dlatego z ogromną przyjemnością chciałabym zaprezentować Wam świąteczno-zimową edycję puszek z herbatami Ahmad Tea.

ahmad-tea-puszka-swiateczna

Ahmad Tea w świątecznych puszkach

Wśród specjalnie skomponowanych zestawów znajdziemy puszki z zimowymi akcentami. Te wysokie, okrągłe… pełnią jednocześnie rolę pozytywki. Taki prezent rozgrzeje zarówno ciepłem pysznej herbaty, jak i cudowną melodią. Świąteczne puszki są nie tylko wspaniałym pomysłem na prezent, ale pełnią rolę pięknej dekoracji do mieszkania.

ahmad-tea-puszki-swiateczne

puszka-ahmad-tea-pozytywka

Star Caddy

Star Caddy to przepiękne, magiczne gwiazdy, w których zamknięte zostały liście niezwykle aromatycznej herbaty English Breakfast. Mieszanka ta z pewnością nada naszym świętom niepowtarzalnego aromatu. Szykowne, złote zdobienia sprawiają, że puszki w kształcie gwiazdy są niezwykle eleganckie, a śnieżne krajobrazy wprowadzają w prawdziwie zimowy nastrój. English Breakfast to mocna i nasycona herbata, która doskonale komponuje się z dodatkiem mleka oraz cukru. Cena: 32 zł. Kupisz TUTAJ.

gwiazd-puszka-ahmad-tea

ahmad-tea-puszka

Puszka Ahmad Tea z pozytywką

Szczególną uwagę zasługuję puszką Ahmad Tea z pozytywką! Muszę przyznać, że odkrycie pozytywki w puszcze z herbatą to naprawdę przyjemna niespodzianka. Wyobraźcie sobie zaskoczenie osoby obdarowanej taką puszką :). Music Caddy to również przepiękna puszka ze złotymi zdobieniami oraz zimowymi akcentami. To obracająca się pozytywka, która rozgrzewa zarówno ciepłem pysznego naparu, jak i cudowną melodią. W jej środku znajdziemy niezwykle aromatyczną i orzeźwiającą herbatę Earl Grey, o posmaku świeżych owoców cytrusowych. To doskonały upominek zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych wielbicieli świątecznej atmosfery. Cena: 48 zł. Kupisz TUTAJ.

ahmad-tea-puszka-zimowa

puszka-ahmad-tea-swiateczna

Puszka Ahmad Tea idealna na prezent!

Jestem pewna, że prawie każdego ucieszy gwiazdkowy upominek w postaci pięknie zdobionych puszek z aromatyczną herbatą. Świąteczna kolekcja puszek Ahmad Tea London to najlepsze mieszanki herbat zamknięte w opakowaniach inspirowanych sztuką, brytyjskimi symbolami oraz magicznymi, zimowymi krajobrazami. Puszki z pozytywką przypomną nam magię świąt, nawet kiedy te już się skończą.
ahmad-tea-puszka-gwiazda
 
Kolekcjonerska linia herbat Ahmad Tea jest idealnym uzupełnieniem każdej wyjątkowej okazji. Nie istotne czy szukasz prezentu dla bliskiej osoby czy dla siebie. Puszka Ahmad Tea to wyjątkowy podarunek, z którego można korzystać naprawdę długo. Dekoracyjną puszkę można na bieżąco uzupełniać zapasem herbaty.
ahmad-tea-puszka-pozytywka
 
Więcej informacji na temat produktów Ahmad Tea London można znaleźć na stronie www.ahmadtea.pl

puszka-ahmad-tea-duzaahmad-tea-na-prezent

Puszki z herbatą Ahmad Tea – idealne na prezent! 

Zapraszam na Fan Page Ahmad Tea, gdzie znajdziecie mnóstwo prezentowych inspiracji.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge