Nowa aplikacja do nauki języka angielskiego już w Polsce!

Już dawno minęły czasy, kiedy na lekcje języków obcych musieliśmy uczęszczać osobiście. Obecnie wszyscy uczą się języków za pomocą… aplikacji na telefonach! Najpopularniejsze są oczywiście aplikacje do nauki angielskiego. Ta najbardziej popularna na świecie jest już dostępna w Polsce! Dlaczego to właśnie aplikację Babbel wybrały setki tysięcy ludzi?

źródło zdjęcia: kinja-img.com

Aplikacje do nauki angielskiego polecane na blogu

Blog to świetne miejsc, gdzie można czerpać niezależne informacje odnośnie testowania różnych sprzętów czy aplikacji. Moim najnowszy odkryciem jest aplikacja do nauki angielskiego Babbel.pl. To najpopularniejsza na świecie aplikacja do nauki języka, z której korzystają miliony aktywnych użytkowników. 

Kilka faktów o tej aplikacji:

 • w 2016 roku Babbel został wyróżniony jako najbardziej innowacyjna firma w sektorze edukacyjnym
 • 73% użytkowników aplikacji Babbel przyznaje, że już po pięciu godzinach nauki czuje się gotowe do pierwszej rozmowy w nowym języku
 • Wszystkie przykłady i dialogi w aplikacji Babbel są wypowiadane przez prawdziwych native speakerów, a nie przez głos robota z komputera. Dzięki temu uczysz się poprawnej, autentycznej wymowy.
 • Babbel to produkt klasy premium – bez denerwujących reklam
 • lekcje trwają 15 minut, więc zawsze znajdziesz na nie czas – czy to w drodze, czy na kanapie w domu

Nie trać już ani jednego dnia dłużej, ucz się angielskiego za pomocą aplikacji Babbel! Język angielski stał się językiem międzynarodowym, dlatego też wręcz naszym obowiązkiem jest umiejętność posługiwania się tym językiem. Sprawa jest o tyle prosta, że język angielski jest bardzo łatwy do przyswojenia i wystarczy tylko rozpocząć swoją codzienną naukę, aby w już w kilka dni móc w prosty sposób porozumiewać się w tym języku obcym. Jaką wybrać aplikację do nauki angielskiego? Czytajcie dalej!

Lekcje angielskiego z życia wzięte

Pamiętam, że w szkole, na uczelni czy w szkołach językowych nie raz, nie dwa zdarzało mi się nudzić na lekcjach. Powód? Tematyka zajęć mocno sztampowa, oklepana i mało pociągająca. Obecne czasy, styl życia, mówienia zmieniają się w błyskawicznym tempie, ale nauczyciele cały czas od lat szli tym samym, wyuczonym tokiem. Czas wreszcie zacząć uczyć się merytorycznie, a nie tylko teoretycznie!

Dość wkuwania słówek związanych z zagadnieniami, które Ciebie nie dotyczą. Ucz się tego, co Cię interesuje i zapamiętuj zwroty, które wykorzystasz już w pierwszych rozmowach w danym języku, a wszystko to zagwarantuje Wam nowa aplikacja do nauki angielskiego Babbel. Język angielski dla początkujących pełny jest nowoczesnych zwrotów, można uczyć się go pod kątem sytuacji, które faktycznie mogą się zdarzyć.

Najważniejsze jest to, że nauka z aplikacją Babbel pozwoli Ci szybko zyskać swobodę w mówieniu w nowym języku – a to przecież dla każdego uczącego się największa motywacja. Prawdą jest, że już po kilku tygodniach nauki swobodnie możesz wyjechać do innego kraju i poradzić sobie w tych najbardziej typowych, codziennych sytuacjach. 

Jak nauczyć się angielskiego? Uczenie się przez aplikacje jest chyba najwygodniejszą formą nauki tego języka. Nawet, jeżeli Twój poziom to angielski od podstaw, z pewnością poradzić sobie z każdą lekcją w aplikacji Babbel. To właśnie ta aplikacja idzie z duchem czasu i żywo reaguje na zmieniające się trendy. Czy 15 minut dziennie to dużo, aby zacząć wreszcie swobodnie mówić po angielsku?

Nasze kursy, tworzone przez ekspertów językowych, opierają się na tematach z życia codziennego, a nabyte umiejętności można od razu przećwiczyć. Nasza misja: sprawić, że poczujesz się swobodnie, mówiąc w innym języku. To naprawdę działa! 73% użytkowników aplikacji Babbel przyznaje, że już po pięciu godzinach nauki czuje się gotowe do pierwszej rozmowy w nowym języku. – Twórcy aplikacji Babbel

nauka angielskiego aplikacja - Edited

Dlaczego warto uczyć się angielskiego przez aplikację?

Nasze telefony to już takie małe centra sterowania. To przenośne komputery, w których mamy praktycznie wszystko, co związane jest z naszym nowoczesnym życiem. Z telefonu korzystania praktycznie od samego rana, do samego wieczora. Dlatego zagospodarowanie 15 minut dziennie na zrealizowanie lekcji nauki języka angielskiego to naprawdę bardzo mała ilość czasu, względem korzyści, jakie możemy zyskać. Niektórzy nie dowierzają, że tak krótkie lekcje mogą sprawić, że nauczymy się angielskiego. A jednak! Trzeba to po prostu sprawdzić na sobie.

Babbel należy do prawdziwych pionierów wśród aplikacji do nauki języków. Efektywna, gwarantująca sukces aplikacja łączy najlepsze ze sprawdzonych metod nauczania: dydaktykę komunikacyjną, założenia kognitywistyki i teorii zachowania oraz konstruktywistyczną teorię uczenia się – jednostki dydaktyczne aplikacji łączą się ze sobą w logiczny sposób, a każdy kolejny krok jest zarazem przygotowaniem do przyswojenia następnej jednostki.

Metoda dydaktyczna Babbel gwarantuje uczącym się jak najkrótszą drogę do rzeczywistej komunikacji, ponieważ opiera się na następujących zasadach:

 • dzięki dialogom bazującym na codziennych sytuacjach komunikacyjnych od razu zanurzasz się w języku, by używać go aktywnie od samego początku
 • techniki kognitywne o udowodnionej naukowo skuteczności sprawiają, że słownictwo zostaje zapisane w pamięci długotrwałej
 • za sprawą nagrań z udziałem native speakerów i funkcji rozpoznawania głosu biegle opanowujesz wymowę nowych słów, kursy są dopasowane do języka ojczystego i indywidualnych zainteresowań

Skoro już postanawiasz uczyć się angielskiego, to od najlepszych! Wykorzystaj swój telefon nie tylko do kontaktów z ludźmi, social mediów i robienia zdjęć, ale uczyń z niego również swoje centrum nauki języka angielskiego. Już po tygodniu zrozumiesz, dlaczego tak z pozoru krótkie lekcje, są w stanie tak szybko przyswajać język obcy.

Babbel – nowa aplikacja do nauki angielskiego

Comments

 1. avatar says

  Bardzo pomocne są takie aplikacje na telefon. Samemu też szukałem jakiś czas temu takich do nauki, aby była dobrze wsparta. Wyłowiłem tylko 3 bezpłatne warte uwagi. Napisałem o tym tutaj https://totemat.pl/najlepsze-darmowe-aplikacje-do-nauki-jezyka-angielskiego-na-telefon/ Przetestowałem około 120 aplikacji i te 3 wydają się jednymi z najlepszych. Warto jednak dodać, że aplikacja nic nie da jak się nie będzie dzień w dzień na nich spędzało czasu co najmniej 1h. Wtedy po4-6 miesiącach zacznie się już dukać po angielsku i zrozumiale. Ta popularna Duoligno jest bardzo dobra lecz tylko na przeglądarkę, na telefon moim zdaniem jest nic nie warta. Działa na innych zasadach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge