Poznaj markę: perfekcyjne pikowane torebki od Astrid Berlin

Prowadzenie bloga daje mi możliwość poznania wielu wspaniałych projektantów. Moim najnowszym odkryciem jest marka Astrid Berlin Joanny Cwynar. Projektantka szyje naprawdę wspaniałe i perfekcyjnie skrojone torebki skórzane. Jestem pewna, że będziecie nimi zachwycone.

Historia marki Astrid Berlin

Bardzo podoba mi się historia powstania marki Astrid Berlin, jaką projektantka umieściła na stronie swojego sklepu: “Pamiętam bardzo dobrze moment kiedy wszystko się zaczęło. W wieku niemal 9-ciu lat po raz pierwszy chwyciłam za igłę z nitką i uszyłam (dodam, że z ulubionego obrusu mojej mamy) plecak dla mojego brata. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że “wyszywam swoją przyszłość“. O marzeniach na chwilę zapomniałam, wyjechałam do Berlina.

Wyuczyłam się fachu, który doprawdy nic wspólnego z szyciem nie ma, zostałam mikrotechnologiem. Parę lat temu marzenia mnie dogoniły, stworzyłam swoją własną markę. Projektuję i szyję torebki. Dla kobiet takich jak Ty, droga Klientko. Chcę, byś nosząc moje torebki poczuła wielką pasję z jaką są tworzone. Pragnę by moje spełnione marzenie rozbudziło i Twoja wyobraźnię.”

astrid berlin

O torebkach Astrid Berlin

Największe wrażenie na mnie zrobiła bardzo wysoka jakość wykonania torebki. Do produkcji toreb projektantka używa wysokiej jakości skóry ekologicznej oraz skóry licowej pochodzącej wyłącznie z polskich garbarni.  Torebki szyte są w polskiej szwalni, gdzie panie szwaczki dokładnie zszywają każdy jeden egzemplarz. Następnie trafia on do warsztatu projektantki w Berlinie gdzie montuje na nim skórzane dodatki.

torebka astrid berlin picolino

astrid berlin

Co ciekawe, na życzenie Klientki torebka może zostać spersonalizowana. Torebka Astrid Berlin składa się z bazy, klapki oraz paska. Baza jest wykonana z wysokiej jakości dziurkowanej skóry ekologicznej. Środek stanowi elegancka, logowana podszewka, kieszonka na zamek oraz zaczepka na klucze. Od spodu zamontowane są metalowe nóżki. Boki i spód torebki są wzmocnione.

astrid berlin piccolino

astrid berlin torebka

Klapka jest wykonana z efektownej, perforowanej skóry ekologicznej. Jest ona mocowana do bazy przy pomocy zatrzasków oraz magnesów. Przód klapki zdobi metalowa blaszka z wygrawerowanym logo oraz numerem seryjnym. Detale takie jak pasek (~110 cm), boczne zaczepy czy podkładka pod logo są wykonane ze skóry licowej koloru czarnego. W modelu Treptow istnieje możliwość wymiany klapek! Co więcej, projektantka może na życzenie Klientka dodać elementy personalizacji na pasku lub na kieszonce.

astrid berlin trepton

Do torebek dołączony jest certyfikat imienny. Muszę przyznać, że otrzymanie torebki w takim wydaniu, w tak pięknym opakowaniu to podwójna przyjemność. Szczerze mówiąc chyba pierwszy raz mam kontakt z tak perfekcyjnie stworzoną kolekcją, począwszy od samego opakowania, po każdy detal.

astrid berlin certyfikat

Projektantka torebek Astrid Berlin przykłada również ogromną wagę do samego opakowania swoich torebek. Już samo pudełko robi pierwsze, naprawdę wspaniałe wrażenie. Każdy element torebki jest odrębnie zabezpieczony. Widać tutaj naprawdę ogromną dbałość o całość, zarówno opakowanie, jak i zawartość.

astrid berlin torba

astrid berlin torebka astrid berlin torebka skórzana astrid berlin

Kolekcja torebek Astrid Berlin

Kolekcja torebek Astrid Berlin jest bardzo spójna, niemniej jednak dzięki różnym kombinacjom możemy uzyskać wiele ciekawych modeli torebek. Ja jestem nim absolutnie zachwycona! Już na pierwszy rzut oka widać, że do każdego detalu przyłożono wielką wagę. Nie ma tutaj mowy o masowej produkcji. W zalewie sieciowych produktów, takie ręcznie robione rzeczy naprawdę wyróżniają się. Podoba mi się również to, że torebki szyte są w Polsce. Dzięki wymiennym klapkom, jedna torebka może pasować na wiele różnych okazji i pasować do różnych stylizacji.

astrid berlin astrid berlin astrid berlin

 

Torebki Astrid Berlin znajdziesz TUTAJ

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge