Relacja: warsztaty kulinarne z Gwiazdą i redakcją AllAboutLife.pl

Jak zmienić nawyki urodowe i żywieniowe jeszcze przed wakacjami? Za mną kolejna edycja warsztatów z Gwiazdą, organizowana przez portal Allaboutlife.pl. Kolejny raz uczyliśmy się gotować pyszne i bardzo zdrowe dania, idealne dla osób żyjących w dużym mieście. Nie zabrakło również nowinek kosmetycznych prosto z Azji oraz kulinarnych ciekawostek.

warsztaty kulinarne z gwiazdą

Warsztaty kulinarne z gwiazdą i redakcją AllAboutLife.pl

Moją ulubioną prowadzącą te Warsztaty Kulinarne z Gwiazdami jest zdecydowanie Kasia Błażejewska- Stuhr, która wydała moje ulubione książki z przepisami na zdrowe koktajle. Kasia jest dietetyczką i o zdrowym odżywianiu wie naprawdę wiele. Co więcej, zna wspaniałe patenty na zdrowe dania, które można zrobić w kilkanaście minut. I na tym właśnie polegało całe spotkanie – na wspólnym gotowaniu oraz inspirowaniu się w kwestii zdrowego żywienia.

Drugą prowadzącą była Monika Mrozowska, która od wielu lat proponuje zdrowe i smaczne potrawy widzom programu „Dzień Dobry TVN”. Poza tym jest ona autorką i współautorką książek kulinarnych – m.in. “Słodkie i zdrowe, czyli desery, które możesz jeść codziennie” oraz “Słodko zdrowo świątecznie”

Warsztaty zgromadziły wielu blogerów i Influencerów, takich jak min. Ewa Szabatin, Magdalena Antosiewicz, Matata Single Dad, Lady Petite by Anna i wielu innych. Na spotkaniu oprócz warsztatów kulinarnych mogłyśmy poznać tajniki koreańskiej pielęgnacji dzięki markom OMG i Cremorlab.

Partnerami warsztatów byli: Hortex, Zepter, Cenos, Fruvitaland, GreenSpoon oleje tłoczone na zimno, Super Krówka, Aura Distribution z markami maski OMG i Cremorlab, Egmont i Kraina Planszówek, Clean Hands – żele do higieny rąk, eko kosmetyki do domu Klareko.

  

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge