Nowa marka kosmetyków do włosów Beology – relacja z premiery!

Całkiem niedawno miałam okazję uczestniczyć w premierze nowej marki kosmetycznej by Schwarzkopf. Inspiracją dla stworzenia nowych kosmetyków Beology okazały się głębiny mórz i drogocenne zasoby oceanów. Nie dziwne więc, że na miejsce premiery wybrano Hydropolis, czyli muzeum wody we Wrocławiu.

Kosmetyki z głębin mórz beology

Kosmetyki beology to profesjonalny system pielęgnacji dla wyjątkowych potrzeb naszych włosów i obejmuje 4 kroki: oczyszczanie, podstawową pielęgnację, intensywną regenerację i wzmocnienie. To nowa linia premium będąca perfekcyjnym połączeniem natury i technologii. Wielkim plusem są wspaniałe opakowania tych kosmetyków, które wręcz zdobią naszą łazienkę.

Ciekawe są fakty związane z składem tych kosmetyków. Znajdziemy w nim bowiem cenne składniki z mórz i oceanów, co w świecie chemicznych dodatków stanowi naprawdę wartościowy akcent. Formuła beology zawiera wyjątkowe składniki z wód dwóch mórz świata.

Pierwszy składnik – ekstrakt z głębin mórz – pozyskiwany jest w rowie tektonicznym Zatoki Kalifornijskiej na głębokości 2000 metrów. Ekstrakt wzmacnia włókna, regeneruje i chroni włosy, a także zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia włosów i skóry głowy. Drugi składnik – brunatna alga, znana z działania antyoksydacyjnego – pozyskiwana jest ze zrównoważonej uprawy morskiej na północy Europy.

Beology Schwarzkopf

Rytuał dbania o włosów z beology

Linia kosmetyków beology pozwala na przeprowadzenie całego rytuału pielęgnacji beology. Każdy z kroków do perfekcyjnej pielęgnacji  oznaczony został jako kolejny etap pielęgnacyjny.

Krok 1 – Oczyszczanie (znajdziemy tu szampony oraz odżywkę oczyszczającą – produkty nie zawierają SLES).

Krok 2 – Pielęgnacja podstawowa (odżywki).

Krok 3 – Intensywna regeneracja (kuracje do spłukiwania – maski).

Krok 4 – Wzmocnienie (szeroki wybór kuracji bez spłukiwania).

Schwarzkopf beology zawiera najwyższej jakości składniki i spełnia wymagania pielęgnacji włosów na poziomie premium. Dodatkowo, zniewala zapachami oceanicznej bryzy oraz ciepłymi, kwiatowymi nutami jaśminu, hiacyntu, drzewa cedrowego i wanilii.

Beology_Schwarzkopf

Kosmetyki beology i spotkanie z blogerkami

Premiera kosmetyków beology była świetnym pretekstem do blogerskiego spotkania. Na wydarzenie przybyło ponad 30 blogerek z całej Polski. Marka Schwarzkopf zadbała o świetną oprawę całego wydarzenia, organizując spotkanie w absolutnie fascynującym miejscu, jakim jest muzeum wody Hydropolis.

Pierwszym punktem eventu była prezentacja marki i kosmetyków Beology, którą poprowadzili Karolina Markiewicz – Kuskowska i Kamil Komarzyniec. Opowiedzieli o założeniach nowego brandu Schwarzkopf oraz przybliżyli linie pielęgnacyjne w obrębie Beology. 

Na drugi dzień, po pysznym śniadaniu w hotelowej restauracji, przewidziane zostały warsztaty z fotografii flatlay poprowadzone przez Kasię z bloga Minimaliv. To był naprawdę wspaniały weekend we Wrocławiu, spędzony z marką beology.

Beology kosmetyki

Premiera kosmetyków beology by Schwarzkopf

Comments

  1. avatarWolf says

    My z Żoną robimy jeszcze inaczej, aby mieć mniej pracy. Wynajmujemy (komuś) kawalerkę i nie rozliczamy się z mediów. Kwota za wynajem (1500) jest stała wraz z czynszem i rachunkami ujęte ryczałtowo. Zaznaczamy tylko górną granicę zużycia wody, ponad którą lokator dopłaca. Robimy tak po to, żeby jak najbardziej uprościć proces najmu dla obu stron. Z drugiej strony zdajemy sobie sprawę, że przy kawalerce 17-18 mkw trudno jest zużyć więcej prądu niż jakiś określony limit w pewnym sensie to ryzyko bierzemy na siebie. Skutek tego jest taki, że z najemcą kontaktujemy się raz do roku przy podpisywaniu kolejnej umowy ????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge