“Śniadanie Blogerów” w Hotelu Bristol – relacja ze spotkania

“Śniadanie Blogerów” to już tradycja. Spotkanie z modowymi blogerami odbywa się przed Warsaw Fashion Weekend. Warsaw Fashion Weekend już za nami, mam wreszcie trochę czasu, aby opublikować relacje ze wszystkich wydarzeń. Wracając do “Śniadania Blogerów” – rzadko kiedy można spotkać tylu modowych blogerów w jednym miejscu. Zapraszam do obejrzenia tego, co działo się na tym evencie.

“Śniadania Blogerów” mają to do siebie, że zawsze odbywają się w pięknych wnętrzach, dzięki czemu zdjęcia z tych spotkań są niezwykle ciekawe. Tym razem miejscem spotkania był bajeczny Hotel Bristol, który mieści się w samym sercu Warszawy, przy Krakowskim Przedmieściu. Patronami całego wydarzenia był m.in Molton, a także Empik, Oriflame, Tołpa czy Lindt. Na blogerskiej imprezie pojawiła się również Telewizja Polska, dla której udzieliłam wywiadu. Nagranie można zobaczyć TUTAJ.  Dodam jeszcze, że szczególnie miło spędziłam czas w towarzystwie Ani i Kuby z bloga fashionable.com.pl :).

Jeśli chodzi o moją stylizację, mogliście zobaczyć ją w poprzednim poście – AŻUROWA SPÓDNICA I AŻUROWA TOREBKA Z EKOSKÓRY. Moją miłością stała się ostatnio ażurowana skóra, co widać właśnie w tej stylizacji. Muszę przyznać, że ażurowana skóra wygląda wyjątkowo wdzięcznie, aż dziwne, że przez ostatnie kilka sezonów można było zobaczyć ją praktycznie tylko na różnych fasonach butów.

Wracając do samego “Śniadania Blogerów”… Całość ponownie prowadził Łukasz Jakóbiak, który jest stworzony do tego typu wystąpień. Marka Molton przygotowała dla nas bardzo ciekawe, kreatywne zadanie. Każdy bloger otrzymał mini manekina oraz zestaw materiałów i mini dodatków z których to mieliśmy stworzyć kreację adekwatną do stylu Hotelu Bristol. Z racji tego, że bardzo lubię projektować i przypomniały mi się czasy, kiedy studiowałam Projektowanie Mody w Krakowskiej Szkole Artystycznej – zadanie było dla mnie podwójnie przyjemne. Zapraszam do obejrzenia relacji z całości spotkania poprzedzającego wielkie modowe wydarzenie czyli Warsaw Fashion Week

śniadanie blogerów

śniadanie blogerów

HOTEL BRISTOL

śniadanie blogerów

śniadanie blogerów

ażurowa spódnica i ażurowa torebka

śniadanie blogerów

śniadanie blogerów hotel bristol

śniadanie blogerów

śniadanie blogerów molton

Szara bluza

Ramoneska

śniadanie blogerów

IMG_20130921_141918

śniadanie blogerów

śniadanie blogerów

śniadanie blogerów

śniadanie blogerów

zdjęcia by fashionable.com.pl

 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge