Moja stylizacja w beżowej kolorystyce – MDŁO czy ELEGANCKO??

Wiele osób kojarzy jasne, beżowe stylizację z latem. Dla mnie taki styl obowiązuje przez cały rok. Kocham ubrania we wszystkich kolorach kawy, chyba nigdy mi się one nie znudzą. Tym razem mam dla Was propozycję typowo letnią, która zwraca na siebie uwagę ciekawym połączeniem elementów.

stylizacja beżowa

Beżowa stylizacja

Komu będą pasować takie zestawy? Według mnie takie lekko kawowe komplety bardziej pasują do brunetek, ponieważ wyglądają w nich o wiele bardziej wyraziście. Oczywiście to tylko moje subiektywne zdanie. Jasne kolory kojarzą się przyjemnie z latem, z beztroską oraz dużą ilością słonecznych dni. Pewnie dlatego tak chętnie się ubieramy właśnie podczas wiosny i lata. Jak ubrać się na beżowo, aby uniknąć efekty mdłej stylizacji? Wystarczy założyć coś w kroju, który nie jest klasyczny. U mnie zamiast typowych spodni są to spodnie tak zwane “alladynki”. Uwaga, te spodnie wyglądają dobrze tylko i wyłącznie w szpilkach. Nie radzę zakładać ich do płaskich butów, bo wygląda się w nich wręcz śmiesznie i grubo oraz bardzo nieproporcjonalnie.

Beżowa stylizacja wygląda dobrze, gdy postawimy na różne dodatki. U mnie jest to opaska na włosy, odblaskowe okulary oraz torebka ze złotym łańcuszkiem i wykończeniami. Szpilki są bardzo delikatne i lekkie, stają się przedłużeniem spodni i nie odcinają sylwetki. To bardzo istotne, aby nie założyć do takich spodni zbyt oryginalnych butów. Generalnie spodnie alladynki to spodnie dosyć “trudne” do noszenia. Osobiście bardzo nie lubię ubrań, które mocno deformują sylwetkę. Szersze spodnie są kobiece, ale trzeba je ubrać bardzo umiejętnie. Czy mi się to udało? Oceńcie sami.

Zobacz: Piżamy w stylu boho, rustykalnym, z falbankami [FOTO+CENY]

beżowe spodnie alladynki

Czy do beżowej stylizacji pasują kolorowe ubrania albo kolorowe dodatki? Oczywiście! Taka jasna stylizacja może okazać się tłem dla zaprezentowania czegoś oryginalnego na sobie, albo multikolorowego. Oczywiście na mojej osobie tego raczej nie zobaczycie, bo jak kolorowych ubrań ani dodatków nie noszę, ale jeśli ktoś lubi… można poszaleć! Tym czasem zostawiać Was z moją propozycją na lekką, kawową stylizacją w beżowych kolorach.

Zobacz: Stylizacja w czekoladowych kolorach – HOT or NOT? 

W takim secie można iść na zakupy, można spotkać się z przyjaciółmi, skoczyć na randkę albo wyjechać na wakacje. Oczywiście buty powinny być wtedy dopasowane co do okazji, bo biegać po lotnisku w szpilkach raczej bym nie chciała. Stylizacja jest bazowa, a my musimy po prostu dopasować zarówno odpowiednie buty, jak i zabrać ze sobą odpowiednie torby i walizki. Wszak na wakacje spakujemy się inaczej niż na wypad do centrum miasta.

beżowa stylizacja beżowa torebka beżowy zestaw do pracy stylizacja w beżowych kolorach beżowa stylizacja blog

spodnie + torebka – varlesca.pl | szpilki – New Look | opaska – Lou

Comments

  1. avatar says

    Po takiej kolorystyce można by się było spodziewać nudy lub bardzo typowej stylizacji, a, o dziwo, jest zupełnie na odwrót! Świetnie skomponowane poszczególne elementy, każdy wykorzystany dodatek, włącznie z modną opaską i dwukolorowym szpilkami, świetnie dopełnia całość. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge