Moje wnętrza: wymarzone białe stojące lustro od Mebelio.pl

Białe lustro stojące to mebel, o którym marzyłam od dawna. Nie dość, że pięknie wygląda, to jeszcze można w każdej chwili zobaczyć w nim cały swój wygląd i zrobić zdjęcia aktualnej stylizacji. Lustro z szafy nigdy nie zastąpi takiego stojącego lustra, które można swobodnie przenosić z miejsca na miejsce.

Białe lustro stojące

Białe lustro stojące to mebel, o którym zawsze marzyłam. Rzecz niezwykle praktyczna jak i dekoracyjna. Od jakiegoś czasu moje mieszkania ozdabia białe stojące lustro z drewnianą ramą ze sklepu Mebelio.pl (pod tym linkiem znajdziecie przekierowanie do tego konkretnego lustra). Uroczy wygląd, rama z drewna przepięknie rzeźbiona, pomalowana na biało. Dokładne tego szukałam! I w rozsądnej cenie oczywiście. Lustro dostępne jest również w kolorze złotym, srebrnym i czarnym.

lustro-stojace-biale

biale-lustro-stojace

gabriella-warsawianka

cotton-balls-bezowe

To białe lustro stojące jest bardzo ustawne i na tyle lekkie, że można je swobodnie przestawiać. Dzięki niemu będę mogła wreszcie pokazywać Wam moje nowe stylizacje prosto z mojego pokoju :).cotton-balls-w-pokoju

selfie-w-lustrze

lustro-stojace

Białe lustro stojące to obecnie jeden z najbardziej przydatnych mebli w moim mieszkaniu. Jestem teraz na etapie urządzania, dlatego niebawem pokażę Wam całość salonu. Póki co zachęcam Was do tego, aby każda z Was miała w swoim pokoju, domu, mieszkaniu takie białe lustro stojące, bo dzięki niemu można zawsze porządnie się przejrzeć w nim. Lustro z Mebelio.pl spełniło wszystkie moje wymagania: piękne, ustawne, w drewnianej ramie, w rozsądnej cenie. Polecam!

biale-lustro-stojace

cotton-balls-kolorowe

Jeśli interesują Was wnętrza, polecam Wam również zajrzeć do innych moich materiałów:

insta biale-stojace-lustro

pastelowa-spodnica

lustro – Mebelio.pl
kopertówka – Orsay
rajstopy – Gabriella.pl

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge