Konkurs! Do wygrania 3 zestawy herbat Ahmad Tea

Konkurs!3 duże zestawy ekskluzywnych herbat od Ahmad Tea! W zestaw wchodzi 1 x złota puszka z herbatami Chest Four 1 x pudełko herbaty waniliowej i 1 x pudełko herbaty Jasmine Romans. Wygraj dla siebie lub na prezent! Nagrody naprawdę wspaniałe więc jest o co powalczyć! Do dzieła!

Konkurs z Ahmad Tea

1. Polub Ahmad Tea Polska
2. Polub Must Have Fashion
3. Udostępnij zdjęcie konkursowe na swojej tablicy
4. Napisz jeden wyraz – co Ci się kojarzy z magią Świąt?

Konkurs trwa od 05.12 do 15.12. Regulamin jest tutaj: http://bit.ly/2gbqcaa. Powodzenia!

grafika-konkursowa-ahmad-tea

Do wygrania aż 3 duże zestawy ekskluzywnych herbat od Ahmad Tea! W zestawie wchodzi 1 x złota puszka z herbatami Chest Four 1 x pudełko herbaty waniliowej i 1 x pudełko herbaty Jasmine Romans.

ahmad-tea-zlota-puszka

O marce Ahmad Tea

Marka Ahmad Tea pochodzi z Wielkiej Brytanii, co oznacza, że po prostu musi znać się na herbatach. To rodzinna firma, która od czterech pokoleń czuwa nad procesem uprawy herbaty, przygotowania mieszanek, pakowania oraz jej dystrybucji. Ciekawostką jest fakt, że Ahmad Tea jako pierwszy zaproponował doskonałą herbatę w pięknych prezentowych opakowaniach i eleganckich puszkach.

Herbaty Ahmad Tea London są obecne w Polsce od 1997 roku. Przez ten czas wśród koneserów zasłużyły na opinię doskonałych herbat o wysokiej jakości i wyśmienitym smaku, a grono ich miłośników nieustannie rośnie. Dlatego z ogromną przyjemnością chciałabym zaprezentować Wam świąteczno-zimową edycję puszek z herbatami Ahmad Tea. O kolekcji przeczytacie w moim poprzednim wpisie – Ahmad Tea w świątecznych puszkach.

ahmad-tea-puszki-swiateczne

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge