Dwukolorowa marynarka, kobaltowe szpilki i białe pumpy

Na równi podobają mi się rzeczy zarówno niebanalne, jak i casualowe. W dzisiejszym secie coś z tej pierwszej kategorii. Gwiazdą stylizacji jest dwukolorowa marynarka od projektantki Zuzanny Banasińskiej, projektującej pod marką BANAIS. Całość seta w kolorach białym i kobaltowych.

Patrząc na ten żakiet nie da się nie pomyśleć o zgrabnie skrojonych żakietach od Chanel, która to sama w sobie od lat jest dla mnie autorytetem i inspiracją. Z kolei moda na dwukolorowe ubrania w tym sezonie szczególnie dała o sobie znać. W kolekcji projektantki Zuzanny Banasińskiej najbardziej spodobała mi się dwukolorowa marynarka w kolorach białym i kobaltowym. Patrząc na nią od razu wiedziałam, że idealnie do niej pasować będą moje kobaltowe szpilki. I nie myliłam się. Pasują do siebie idealnie.

Kolory takie jak biel i kobalt pięknie ze sobą współgrają i tworzą naprawdę świetny duet. Nie podobają mi się spodnie pumpy, ale okazało się, że można dostać ładne modele w tym fasonie. Te, które mam na sobie są ładnie wyprofilowane i slimowane, dzięki czemu wyglądają naprawdę zgrabnie i kobieco. W komplecie moja nowa (i kolejna w mojej kolekcji czarnych torebek ozdobionych złotem) wężowa torebka ze złotymi zdobieniami. Jest elegancko, ale miejsko, czyli tak, jak Must Have Fashion lubi najbardziej.

Torebka mohito wężowa

Białe pumpy

Białe rurki

Marynarka BANAIS

Marynarka biała niebieska

Marynarka biało niebieska

Marynarka kobaltowa

Marynarka niebiesko biała

Marynarka ze złotymi guzikami

Mohito wężowa czarna

Rurki białe pumpy

Spodnie białe rurki

Dwukolorowa marynarka Zuzanna Banasińska

MARYNARKA – banais by zuzanna banasińska
SPODNIE – wholesale-dress.net
SZPILKIi love shoes by sarenza.pl
TOREBKA – mohito
ZEGAREK – vezzi.pl

 

 

 

 

 

Comments

  1. avatarNika says

    Look jest faktycznie genialny, ale dlaczego taki make-up? Strasznie odcina się granica podkładu z głową, co szpeci całą stylizację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge