Bawełniany dywan z Lidla w biało-czarne trójkąty i plakat “cyfry”

Ten dywan z Lidla skradł moje serce! Naprawdę warto śledzić gazetki promocyjne, ponieważ w ostatnich latach można kupić w marketach naprawdę wspaniałe dodatki i meble do mieszkania. Dziś opłacało się raniej wstać, aby skoczyć do Lidla i upolować dwa wspaniałe, czarno-białe dywany, płaskotkane, bawełniane, za całe 69,90 zł i do tego naprawdę duże!

dywan z lidla

Dywan z Lidla

W gazetce pokazane są dwa modele tego dywanu bawełnianego, płaskotkanego. Kupiłam obydwa czarno-białe, zarówno ten w trójkąty, jak i ten biało-czarne pasy. Cena 69,90 zł za taki dywan z Lidla zdecydowanie zachęca do jego zakupu. Póki zdążyłam rozpakować ten w trójkąty i sprawdzić jak będzie wyglądać pod moją konsolą. Jeszcze lepiej dywan ten prezentowałby się na oryginalnej, drewnianej podłodze.

Rzeczy do mieszkania z Lidla są naprawdę dobre jakościowo, nie mam się do czego przyczepić, i nie jest to absolutnie żadna reklama. Od dawna już kupuję dodatki do mieszkania z marketów takich jak Lidl, Biedronka czy Netto i uważam, że można trafić tam na wiele wspaniałych dekoracji, a nawet mebli. Teraz z marketu spożywczego możemy wyjść nawet… z wielką szafą!

dywan z lidla

Dywan z Lidla w moim mieszkaniu

Miejsce jakie znalazłam pod ten dywan z Lidla było dla mnie oczywiste. Od początku widziałam go pod moją białą konsolką. Czarno-białe rzeczy zawsze dobrze “czują się” w towarzystwie drewna. Intrygujący plakat z cyframi udało mi się w końcu znaleźć w Fox Art Studio. Jeśli szukacie naprawdę ciekawych, wyjątkowych plakatów to koniecznie musicie sprawdzić ten adres. Plakaty są grube, porządnie wydrukowane i bardzo wysokiej jakości, odporne na uszkodzenia.

Na moim blogu mogliście zobaczyć już wiele rzeczy wnętrzarskich, które udało mi się upolować w marketach. Jeżeli chcecie je obejrzeć, zapraszam do tych galerii wnętrzarskich:

dywan bawełaniany dywan w trójkąty dywan z lidla bawełniany dywan lidl plakat z cyframi białe krzesło skandynawskie fotel biały skandynawski komoda biała skandynawska

dywan – Lidl 

plakat – Fox Art Studio

Jeżeli szukasz aktualnych promocji, sprawdź gazetkę Lidla

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge