Dołącz do akcji charytatywnej Dzień Świątecznych Skarpet

TK Maxx po raz drugi ogłasza Mikołajki Dniem Świątecznych Skarpet – wyjątkowej akcji charytatywnej ze skarpetkami w roli głównej. Wspólnie z TK Maxx już po raz dugi wsparłam podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI prowadzonego przez Stowarzyszenie WIOSNA. Dołącz się i pomóż! Dobro wraca!

Druga edycja charytatywnej akcji #dzienswiatecznychskarpet 

Po raz drugi biorę udział we wspaniałej inicjatywie sieci sklepów TK Maxx. Pierwsza edycja akcji Dzień Świątecznych Skarpet okazała się wielkim sukcesem. AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI to program prowadzony przez Stowarzyszenie WIOSNA, który już od 15 lat pomaga dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej i które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie. Co trzeba zrobić? Już tłumaczę!

Pierwszym sposobem jest zakup charytatywnych skarpetek, które dostępne będą w TK Maxx. Wybierać możemy spośród wielu wzorów i kolorów, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Drugim sposobem jest udostępnienie… skarpetkowego zdjęcia. Każdy, kto między 14.11 a 6.12 opublikuje zdjęcie w charytatywnych skarpetkach na swoim Instagramie lub pod specjalnym postem na Facebooku marki wraz z #dzienswiatecznychskarpet oraz oznaczeniem @TKMaxx i @AkademiaPrzyszłości sprawi, że TK Maxx przekaże 5 zł za każdy taki post .Wrzuć zdjęcie w skarpetkach na Instagram i pomagaj!

Wrzuć zdjęcie na Instagram w skarpetkach 

Dodatkowo, każdy, kto w okresie od 14.11 do 06.12 opublikuje zdjęcie w charytatywnych skarpetkach na swoim Instagramie lub pod specjalnym postem na Facebooku marki wraz z #dzienswiatecznychskarpet oraz oznaczeniem @TKMaxx i @AkademiaPrzyszłości sprawi, że TK Maxx przekaże 5 zł za każdy taki post

Szczegóły akcji Dzień Świątecznych Skarpet

Kolorowe, świąteczne skarpetki od TK Maxx to oryginalny upominek, a zarazem szansa, aby pomóc podopiecznym AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Jest to program, który już od 15 lat pomaga dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej i które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie.

Akademia uczy najmłodszych wygrywać tak, by dzisiaj radzili sobie w szkole, a jutro w życiu. Dzięki wolontariuszom dzieci nie tylko zdobywają motywację do nauki, ale również poznają swoje silne strony i wzmacniają pewność siebie. Osiągają lepsze wyniki w nauce, stają się bardziej otwarte i szczęśliwe. Dochód ze sprzedaży każdego zestawu skarpetek, który zawiera aż 3 pary, zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia WIOSNA. Ambasadorem tegorocznej edycji DNIA ŚWIĄTECZNYCH SKARPET została Weronika Książkiewicz.

„Kiedy TK Maxx zaprosił mnie do udziału w akcji nie mogłam odmówić. Idea zakładająca pomoc dzieciom z różnych regionów Polski jest mi bardzo bliska. Czasem trzeba tak niewiele, by pomóc. Wystarczy założyć świąteczne skarpetki z TK Maxx i opublikować ich zdjęcie w social mediach z odpowiednim oznaczeniem, aby wziąć udział we wspaniałej akcji, która pomaga dzieciom z lokalnych społeczności odkryć swój potencjał.”- mówi Weronika Książkiewicz

#dzienswiatecznychskarpet z TK Maxx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge