Charytatywna akcja #dzienswiatecznychskarpet w TK Maxx

Do TK Maxx trafiła kolejna porcja charytatywnych produktów, których dochód ze sprzedaży wesprze podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI Stowarzyszenia WIOSNA. Tym razem w ofercie dostępne są m.in. skarpetki w świąteczne wzory. Akcję Dzień Świątecznych Skarpet wspiera Areta Szpura z polskiej marki modowej Local Heroes oraz polska blogosfera.

Dzień Świątecznych Skarpet

O co w tym wszystkim chodzi? Akcja ze skarpetkami z TK Maxx ma swoje dwa oblicza. Pierwsze to specjalna edycja skarpetek świątecznych, które można kupić w TK Maxx. O nich więcej poniżej. Druga strona medalu to pokazanie swoich skarpetek w social mediach. Dlaczego warto?

skarpetki-tk-maxx-wiosna

TK Maxx chcąc pomóc jak największej liczbie dzieci, tegoroczne Mikołajki TK Maxx ogłasza DNIEM ŚWĄTECZNYCH SKARPET – każdy kto wesprze akcję w social mediach używając #dzienswiatecznychskarpet i oznaczając partnerów programu @TKMAXX i @AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI oraz pokaże charytatywne skarpetki sprawi, że TK Maxx przekaże dodatkowe środki na rzecz programu.

skarpetki-swiateczne skarpetki-gwiazdki

Świąteczne Skarpetki i pomaganie

Aby wziąć udział w tej akcji charytatywnej wystarczy kupić specjalną edycję świątecznych skarpetek z TK Maxx. Ja mam już swój “trójpak” i mogę zagwarantować, że skarpetki są najwyższej jakości. Raz, że mają przepiękne świąteczne wzory, a dwa – są wyjątkowo miękkie.

skarpetki-na-swieta

tk-maxx-skarpetki-na-swieta

Polacy kochają gadżety związane ze Świętami. Czerwone koce w białe gwiazdki, foremki do ciasta w kształcie dzwoneczków lub swetry z reniferem to już klasyka gatunku w TK Maxx, do której w tym roku dołączają specjalne, świąteczne skarpetki charytatywne dla niej i dla niego.

W jaki sposób pomagasz?

Dochód ze sprzedaży tych skarpetek zostanie przekazany na wsparcie podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. Inicjatywa prowadzona przez Stowarzyszenie WIOSNA działa w Polsce od 2003 r. i sukcesywnie pomaga dzieciom, które są w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej i które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie.

skarpetki-wiosna

Program uczy najmłodszych wygrywać tak, by dzisiaj radzili sobie w szkole, a jutro w życiu. Dzięki wolontariuszom, młodzi studenci AKADEMII PRZYSZŁOŚCI nie tylko zyskują motywację do nauki, ale przede wszystkim poznają swoje silne strony i wzmacniają pewność siebie. Dzięki temu, osiągają lepsze wyniki w nauce, stają się bardziej otwarte, chętne do współpracy, a na ich twarzach pojawia się uśmiech.

tk-maxx-skarpetki

Każdy post wspierający akcję równa się dodatkowe 5 zł brutto. Oficjalnie, Dzień Świątecznych Skarpet celebrowany będzie w Mikołajki, 6 grudnia 2016 r., ale cała akcja trwa już od 21 listopada, aż do Świąt. Do projektu przyłączyły się przedstawicielki polskiej blogosfery.

Charytatywny projekt skomentowała również Deborah Dolce, Group Brand and Marketing Director w TK Maxx: Chcielibyśmy, aby w tym roku o świątecznych skarpetkach mówili wszyscy, bo dzięki temu będziemy w stanie zebrać jeszcze więcej środków na wsparcie AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Poza tym uważamy, że taki prezentowy klasyk w postaci skarpetek zasługuje na swoje 5 minut. Dlatego za każde wykorzystanie #dzienswiatecznychskarpet z oznaczeniem partnerów akcji przekażemy dodatkowe fundusze na pomoc podopiecznym programu. W końcu w Świętach chodzi o hojne dzielenie się z innymi.

skarpetki-prezent

Charytatywne gadżety z TK Maxx

Obok skarpetek w charytatywnej ofercie marki pojawią się również kartki świąteczne oraz lizaki i czekoladowe monety, a także bożonarodzeniowe Bags for Life. Dochód ze sprzedaży tych produktów również wesprze podopiecznych AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Co więcej, z okazji Mikołajek we wszystkich sklepach TK Maxx w całej Polsce od 25 listopada do 6 grudnia prowadzana będzie zbiórka funduszy na rzecz programu. Specjalne, oznaczone puszki na datki będą zlokalizowane przy kasach. Zebrane środki zostaną przekazane na wsparcie edukacji i rozwój 2200 dzieci. Polecam Wam zarówno zakup tych charytatywnych skarpetek jak i innych świątecznych gadżetów! Dołącz do akcji!

tk-maxx-skarpetki-swiateczne

skarpetki-na-swieta

Dołącz do akcji #dzienswiatecznychskarpet z TK Maxx!

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge