Nigdy już więcej nie zadzwonię do kosmetyczki! [CO SIĘ STAŁO?]

Czasy mocno się pozmieniały. Wizyty w salonach kosmetycznych czy fryzjerskich już nigdy nie będą wyglądały tak jak wcześniej. Kontakty z takimi miejscami również. Cały świat musiał błyskawicznie dostosować się do obecnie panującej sytuacji. Na szczęście możemy już chodzić do kosmetyczek i fryzjerów, ale nie polecam już do nich dzwonić. Dlaczego?

umawianie sie do fryzjera onlne

Jak umówić się do kosmetyczki on-line?

Znacie to uczucie, kiedy w biegu jedną ręką pijecie kawę, druga odpisujecie na mejle w telefonie, a “trzecią” ogarniacie sto innych spraw? W tym zapisanie się do fryzjera czy kosmetyczki. Oczywiście najpierw trzeba znaleźć gdzieś wolne miejsce, co czasem w sezonie graniczy z cudem. Szczególnie w sezonie weselnym czyli od kwietnia do września salony kosmetyczne i fryzjerskie przeżywają prawdziwe oblężenie. Normą jest, że pierwsze wolne miejsce może być za miesiąc czy dwa. I weź tu człowieku siedź i obdzwaniaj wszystkie salony z nadzieją, że gdzieś coś upolujemy w terminie, na którym nam zależy. Takie sytuacje to już przeszłość. Teraz robi się to zupełnie inaczej.

Zobacz jak działa aplikacja do umawiania wizyt w salonach beauty Moment.pl

Teraz zgrywasz sobie na telefon specjalną aplikację do umawiania wizyt do kosmetyczki czy fryzjera i… już! Dzięki tego typu aplikacjom można umawiać się na wizyty z dowolnego miejsca, w każdym czasie i z niespotykaną dotąd łatwością. Nie trzeba nigdzie wydzwaniać, wisieć na telefonie, trzymać się godzin otwarcia i zamknięcia danego salonu, aby móc się dodzwonić. Myślę, że każdy wie jakie to jest czasem uciążliwe. A czasu do stracenia nie ma chyba nikt z nas.

Tak przy okazji warto dodać, że korzystanie z aplikacji jest o wiele bezpieczniejsze dla naszego zdrowia, aniżeli ciągłe trzymanie telefonu przy uchu. Istnieje już mnóstwo badań opisujących szkodliwość emisji promieniowania z telefonów komórkowych na nasz mózg. Dlatego najlepiej do minimum ograniczać wykonywanie telefonów i bezpieczniej przerzucić się na kontakt on-line. 

aplikacja moment

jak umowic sie do fryzjera online

Jak działa aplikacja do umawiania wizyt w salonach on-line?

W wybraniu właściwego specjalisty hair & beauty pomaga klientowi prosta w obsłudze wyszukiwarka oraz unikalny system ocen. Salony wyszukiwane są zgodnie z naszą lokalizacją. Możemy również przeglądać wszystkie salony na mapie, czyli brać pod uwagę również te w pobliskich miejscowościach lub dzielnicach. Przy każdym salonie jest od razu pokazana lista możliwych zabiegów, czas trwania oraz cena. Po kliknięciu “zarezerwuj wizytę” pojawia się kalendarz, gdzie możemy dokończyć cały proces rezerwacji (trzeba być zalogowanym). To wszystko! Bajecznie proste i wygodne.

W Warszawie chyba teraz wszyscy masowo chodzą do kosmetyczek i fryzjerów, bo mnóstwo salonów jak sprawdzałam w aplikacji, nie ma żadnych wolnych miejsc na najbliższe 30 dni, niektóre 40 dni, a jeszcze inne nawet i 60 dni. Na aplikacji można to błyskawicznie sprawdzić, ale gdyby tak przyszło mi dzwonić do każdego salonu, czekać na połączenie, dopytywać. Kto ma na to czas. Dlatego posiadanie takiej aplikacji do umawiania kosmetyczki czy fryzjera to genialne rozwiązanie i bardzo pomocny “life hack”.

aplikacja do umawiania się u kosmetyczki online

Zapisz się do ulubionej kosmetyczki lub fryzjera

Ciekawostką dla mnie samej jest możliwość zapisania się do konkretnej osoby. W funkcjonalnościach znajdziemy listę osób, które wykonują dany zabieg i możemy dzięki temu wybrać takiego specjalistę, który najbardziej nam pasuje. Dla wielu to kluczowa opcja, ponieważ od lat chodzą do swoich ulubionych fryzjerów i kosmetyczek. Dzięki mobilnej aplikacji Moment.pl możesz zapisać się do nich nawet o 3 w nocy, kiedy akurat mamy na to czas. Ten sposób na to jak umówić się do kosmetyczki na paznokcie, do fryzjera na zmianę fryzury czy do spa na masaż jest naprawdę genialny.

Mam wrażenie, że pamiętny marzec 2020 r. mocno zmienił nasz styl życia, i teraz jeszcze mocniej korzystamy z różnych mobilnych rozwiązań. Cały czas mówi się o ograniczaniu wizyt w różnych miejscach, o trzymaniu dystansu itp. Ludzie coraz bardziej doceniają takie aplikacje jak choćby właśnie Moment.pl, które pozwalają na załatwienie sprawy bez wychodzenia z domu. Wszak do niektórych salonów nie sposób się dodzwonić i wielu Klientów chodzi do nich osobiście rezerwować wizyty. Zapotrzebowanie na usługi jest bardzo duże, a w personelach brakuje osób, które by odbierały wszystkie telefony od zainteresowanych. Na wizytę z aplikacją Moment.pl można umówić się dosłownie w kilka minut. To mnie bardzo przekonuje do korzystania z niej na co dzień.

aplikacja fryzjer online

Pobierz aplikację Moment.pl w Google Play

Pobierz aplikację Moment.pl w Appstore

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge