Moje aranżacje: jak urządziłam biurko do pracy i nauki?

Jasna przestrzeń. Miłe dla oka dodatki. Porządek. To jest mój przepis na wygodną aranżację biurka do pracy i nauki. Biały kolor biurka pozwala na przejrzystość. Dobrze wyprofilowana lampka to podstawa przy pracy przy sztucznym oświetleniu. Ładne ozdoby poprawiają nam samopoczucie podczas siedzenia przy biurku. Jak urządzić biurko? Zapraszam na moje zdjęcia!

Jak urządzić biurko?

Mój przepis na to jak urządzić biurko jest prosty. Nie jestem zwolenniczką miejsc pracy, które pełne są różnych gadżetów i trudno się na nim odnaleźć. Owszem, wiele osób nazywa to ładem w ogólnym rozgardiaszu, ale nie mogłabym robić ważnych rzeczy w takich warunkach. Dla mnie podstawą jest prosty układ rzeczy na biurku oraz jasne kolory. Dlatego też zdecydowanie bazą do całej biurkowej aranżacji jest biurko w kolorze białym. W tym miejscu może również sprawdzić się biała toaletka w skandynawskim stylu.

Kolejny element to dobre oświetlenie. Bez dobrej lampki nie wyobrażam sobie dobrze przygotowanego miejsca do pracy oraz nauki. Dlatego też szczególnie polecam lampki, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o osobach korzystających z biurka do pracy i nauki. Ja posiadam taką lampkę z F&F Home i jestem z niej wyjątkowo zadowolona. Lampkę można idealnie nagiąć do swoich potrzeb. Jej największą zaletą jest wygodna regulacja zasięgu światła. Wielki plus za oldschoolowy wygląd. W F&F Home jak zwykle mogę znaleźć rzeczy do domu z pomysłem i za niewielkie pieniądze :).

Następny krok w aranżacji biurka to elementy dające efekt wizualny, które zachęcają nas do pracy oraz nauki. Ja stawiam na ładną i przyjemną dla oka roślinkę w postaci drzewka (IKEA) oraz mój ulubiony dodatek w mieszkaniu czyli Cotton Balls. Bawełniane kulki z lampkami w środku w ciągu dnia wyglądają niezwykle efektownie, a wieczorem dają mi bardzo przyjemne światło, które poprawia nastrój i pozwala się o wiele lepiej skupić na pracy oraz nauce. Moje Cotton Balls kupiłam na Westwing.pl, tam moim zdaniem są najlepsze ceny tych światełek.

aranżacja biurka aranżacja biurka aranżacja biurka aranżacja biurka aranżacja biurka aranżacja biurka

biurko aranżacja biurko aranżacja biurko aranżacja biurko – IKEA
cotton balls – westwing.pl
lampka – F&F Home
laptop – Chromebook by Google

Comments

  1. avatarKamilla says

    Wygląda bardzo ładnie, ale dla mnie to nie jest idealne miejsce do pracy i nauki. Chyba bym zwariowała obijając sobie co chwile nogi o szafki 😉

  2. avatarArtur says

    Fajnie że nie zapomniałaś o oświetleniu bo często aranżacje są mało praktyczne bo ktoś skupił się na dodatkach a nie na funkcjonalności. Możesz dać zdjęcie jak to wygląda przy zapalonych lampkach? bo na tych zdjęciach jest przyjemny minimalizm nierozpraszający uwagi a jestem ciekaw jak zmienia się charakter tego kącika przy zapalonych światłach- zdaje mi się że tworzy się przyjemna intymna atmosfera. takie domowe ciepełko i pokój marzycielki… mam race?
    Artur ostatnio opublikował..Nie święci garnki lepiąMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge