Jak przedłużyłam paznokcie w 5 minut – zdradzam sekret

Shape Base od Provocater to nowoczesna baza wydłużająca, dzięki której można wydłużyć płytkę paznokcia nawet do 5 mm! Jest gęsta i twarda jak żel. Można ją stosować również jako zwykłą bazę pod lakier hybrydowy. Dzięki niej nawet bardzo krótkie paznokcie można domowym sposobem przedłużyć do pożądanej długości. Jak wydłużyć paznokcie żelem Base Shape?

Shape Base – baza wydłużająca

Genialną bazę wydłużającą, dzięki której to w kilka chwil paznokcie mogą być dłuższe nawet o pół centymetra znajdziecie –> w sklepie Provocater. Produkt sprawia, że nasze paznokcie w kilka chwil staną się długie i piękne, a lakiery na przedłużonych paznokciach będą utrzymywały się przez długi czas, nawet do 3 tygodni!

Żel gwarantuje lepszą przyczepność lakieru na płytce paznokciowej. Preparat jest łatwy w aplikacji, a równocześnie jest łatwy do usunięcia. Co ciekawe, ten żel nadaje się również do naprawy złamanych paznokci lub reperowania ubytków.

provocater shape base

Jak wydłużyć paznokcie w domu?

Wystarczy mieć zestaw do hybryd, polecam –> zestaw startowy od Provocater, który miałam już okazję testować na sobie –> zobaczcie mój tutorial –> jak zrobić paznokcie hybrydowe w domu. Artykuł ten zrobiłam po przetestowaniu zestawu startowego marki Provocater, do samodzielnego robienia paznokci hybrydowych w domu. Jeśli masz już dość odprysków i ciągłych poprawek swojego manicure – zobacz jak zrobić w domowych warunkach piękne hybrydowe paznokcie.

KROK 1

Jak wydłużyć paznokcie do 5 mm? Na początku należy zmiękczyć i odsunąć skórki, a następnie dobrze zmatowić płytkę blokiem polerskim. Następnie przemywamy paznokcie Cleanerem i czekamy chwilkę, aż wyschnie. Cleaner wyparowuje bardzo szybko, także nie będziemy musiały długo czekać.

provocater cleaner

KROK 2

Należy nałożyć Provocater Primer i poczekać aż wyschnie (ok 15-20 sekund). Primer to preparat kwasowy o działaniu dobrze odtłuszczającym dla zwiększenia przyczepności produktów typu: żel, akryl, hybryda przy aplikacji do naturalnej płytki paznokciowej.

primer do hybryd

KROK 3

Ten krok nie jest obowiązkowy, ale warty wykonania. Nakładam cienką warstwę Base Hard od Provocater oraz utwardzam pod lampą. Base Hard to baza witaminowa E+B5 do stosowania jako warstwa pod lakiery hybrydowe lub lakiery żelowe. Wzmacnia i utrwala płytkę paznokcia, sprawia, że staje się ona odporna na uszkodzenia i zauważalnie twardsza. Przy regularnym stosowaniu zauważalnie poprawia kondycję paznokci.

provocater base hard
provocater base hard vitamin
provocater lamapa led

KROK 3

Przykleić szablon, a następnie nałożyć cienką warstwę Provocater Shape Base i utwardzić w lampie (30-60 sek LED / 2min UV). Drugą warstwą nadbudować krzywą C lub przedłużyć płytkę paznokcia do 5mm. Utwardzić ponownie w lampie 30-60 sek. LED / 2 min UV.
formy do paznokci
forma do paznokci jak nakładać
provocater lamapa led

KROK 5

Zdejmujemy formy. Przemywamy warstwę dyspersyjną za pomocą Provocater Cleaner i ostrym pilnikiem nadajemy paznokciom pożądany kształt. Gotowe!

Muszę przyznać, że jak na pierwszy raz – nie było łatwo uzyskać idealny kształt paznokci, ponieważ te wszystkie czynności wymagają pewnej wprawy. Pierwszy raz przedłużałam samodzielnie paznokcie i faktycznie, trzeba trochę poćwiczyć z poprawnym nałożeniem formy na paznokieć, z poprawnym nałożeniem żelu w wyznaczone miejsce oraz walka z grawitacją, aby żel nie przemieszczał się na boki.

Jak na pierwszy raz jestem bardzo zadowolona z efektu. Każdy następny zabieg przedłużania paznokci żelem Shape Base pozwoli mi dojść do perfekcji w uzyskaniu pięknego kształtu paznokci.

jak przedłużyć paznokcie żelem
jak w domu przedłużyć paznokcie

Efekt PRZED i PO

W maju pokazałam Wam moje paznokcie po samodzielny wykonaniu hybryd z zestawem startowym Provocater. Moim problemem są krótkie paznokcie, których wiecznie nie mogę doprowadzić do określonej długości. Dlatego z ogromną ciekawością testowałam żel wydłużający płytkę paznokcia Base Shape od Provocater. Pierwsze zdjęcie po zrobieniu samej hybrydy w maju. Drugie po zastosowaniu bazy wydłużającej płytkę paznokcia. Zdecydowanie wybieram opcję drugą!

lakier hybrydowy pudrowy róż
jak przedłużyć paznokcie żelem

Lakiery hybrydowe Provocater

Już od dłuższego czasu używam lakierów hybrydowych Provocater. Dlaczego warto? Lakiery te łączą w sobie trwałość żelu oraz łatwą aplikację, jak w tradycyjnych lakierach do paznokci. Dzięki nim manicure utrzyma się w perfekcyjnym stanie przez długi czas. Lakier ma wyjątkowo gęstą konsystencję, dobrze się nakłada i świetnie wygląda już po pierwszej warstwie.

Wyraziste i głębokie kolory to efekt nowatorskiej, wysoko napigmentowanej formuły. Dodatkowo smukły kształt oraz materiał, z którego została wykonana butelka oraz nakrętka sprawiają, że leży ona pewnie w ręce. Unikatowy pędzelek do nakładania hybryd jest bardzo wygodny w użyciu.
lakiery hybrdowe provoctaer lakier hybrydowy czerwony pastelowe lakiery hybrydowe francuski manicure lakiery hybrydowe lakiery hybrydowe francuski manicure provocater czerwony lakier do hybryd

lakiery hybrydowe – Provocater.pl

Comments

  1. avatar says

    Czy jest szansa, że po nakładaniu bazy witaminowej moje paznokcie będą lepiej znosiły hybrydy? Teraz to już koniecznością jest robienie sobie paznokci, bo same w sobie są tak cienkie, że nie wytrzymają dnia bez złamania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge