Masz konta w social mediach? Jak zacząć na nich zarabiać?

W obecnych czasach praktycznie każdy posiada jakieś konta w social mediach. Wiele osób prowadzi je prywatnie, generując spore zasięgi i nie zdając sobie sprawy, jak wiele mogą na nich zarobić. Dlatego podpowiem Wam, jaki jest sposób na zarabianie na kontach w social mediach.

Jak zarabiać na kontach social mediach?

Dlaczego chcę Wam o tym napisać? Ponieważ sama od wielu lat zajmuje się biznesowym prowadzeniem bloga oraz swoich social mediów. Pasję zamieniłam w pracę i aktualnie jest to moja działalność gospodarcza. Oczywiście proces ten trwał pewien czas, zanim zaczęłam odcinać “kupony od zasięgów”. Niemniej jednak gra warta jest świeczki. Jednym z moich celów jest szukanie sposobów na pasywne zarabianie pieniędzy. Pozwalają na to różne programy afiliacyjne, dzięki którym można zarabiać na prowizji ze sprzedaży produktów, z linków umieszczonych na naszych kanałach w social media. Zysk pasywny polega na tym, że pracę wykonujemy raz, a później czekamy na zyski. To bardzo wygodna i przyjemna forma zarabiania pieniędzy, szczerze polecam! Wystarczą dobrze rozwinięte kanały w social mediach albo posiadanie niekoniecznie dużej, ale zaangażowanej społeczności.

Zacznij zarabiać z LeadStar.pl

Jeżeli zdecydujesz się na monetyzację swoich zasięgów to warto rozważyć współpracę z programem partnerskim LeadStar. Jest to obecnie najszybciej rozwijający się program partnerski na polskim rynku. Znajdziesz w nim ponad 600 kampanii związanych z takimi branżami jak: motoryzacja, moda i uroda, telekomunikacja, konta osobiste czy kredyty, na których możesz zarabiać nawet Ty sam, robiąc codzienne zakupy lub zmieniając rachunek bankowy na inny! Ten program partnerski nie wymaga żadnego wkładu finansowego, a jedyne, co musisz posiadać, to chęć do działania oraz ukończone 18 lat. Prowizję możesz wypłacić w każdym momencie już od 1 zł. To bardzo ważne, ponieważ w wielu konkurencyjnych sieciach musisz uzbierać określoną kwotę (np. 100 zł) zanim będziesz mógł  odebrać swoje wynagrodzenie. Pieniądze na konto przelewane są następnego dnia roboczego od zlecenia wypłaty, a nawet w tym samym dniu o ile zdecydujesz się na przelew ekspresowy, co również wyróżnia tę platformę na tle innych podobnych.

Przykłady zarabiania w social mediach

Podam Wam teraz w jaki dokładnie sposób można zarabiać w social mediach. Przykładowo posiadasz na swoich kontach kontent typowo modowy. Robisz ładne zdjęcia ze stylizacją i w poście piszesz “Sukienki na lato do 60 zł znajdziesz TUTAJ”. Linkujesz tam sklep i z pewnością wiele osób skusi się, aby tam kliknąć. Jeżeli z tego przejścia ktoś zrobi zakupy, Tobie naliczy się określona prowizja. I co ważne, ktoś nie musi tych zakupów w danym sklepie dokonać od razu. Z reguły ma na to wyznaczony czas np. 30, 60 czy 90 dni. To czas, kiedy tak zwane “cookies” zapamiętują Twoje dane, iż dane przejście do sklepu odbyło się dzięki Twojej publikacji w social mediach.

Obecnie bardzo popularnym kanałem do zarabiania pieniędzy jest Tik Tok. Platforma ta cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W szczególności młodzi ludzie uwielbiają spędzać czas na tej platformie, a jeśli zrobisz ciekawy kontent to naprawdę łatwo jest się wybić, osiągając setki tysięcy wejść. Wyobraź sobie, że w danym filmiku dajesz link afiliacyjny i tylko mały procent niech wejdzie na niego. Ze 100 tysięcy widzów niech wejdzie 100 osób na link, a niech tylko 10 osób zrobi zakupy. Wtedy możesz wygenerować prowizję kilkuset do kilku tysięcy złotych. Wszystko w zależności od rodzaju sklepu i wartości koszyka możliwego do zrobienia w danym sklepie. To naprawdę proste! Spróbujcie tego sposobu zarabiania pieniędzy.

Zacznij zarabiać z LeadStar.pl

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge